1

Temat: CRO Skulski

Witam!
Postanowilem w koncu nagrodzic prace programistow ritsow i kupilem sobie TheBat! Prof. Nie ukrywam, ze zmobilizowalo mnie do tego glownie pojawienie sie Voyagera smile Do tej pory korzystalem z edycji tego znakomitego programu dolaczanych do KS.

Ale do rzeczy:
Zamowienie zlozylem 9 sty. i wtedy tez dokonalem przelewu. 11 sty. dostalem info, ze przelew wplynal na konto CRO Skulski i zamowienie jest realizowane. Polega ono na dostarczeniu klucza rejestracyjnego via email.
I teraz pytanie - czy ktos juz wczesniej kupowal tam Bata? Ile sie czeka na ten email? Niestety, zapytanie o ta sprawe, wyslane mailem do CRO, pozostalo bez odpowiedzi.

2

Odp: CRO Skulski

Zawsze kupowałem na stronach RITLABS. Całą operacja od latności kartą po otrzymanie klucza rejestracyjnego to co najwyżej 2,5h.

U Skulskiego nie kupowałem, więc nie mogę pocieszyć.

3

Odp: CRO Skulski

Wlasnie wykopalem na stronie Skulskiego, ze: "20. Termin realizacji zamówienia wynosi od 14 dni do 70 dni, w zależności od możliwości producenta (dystrybutora) oprogramowania." Mam nadzieje, ze to zart....

A przy okazji pytanie techniczne: Czy majac obecnie zainstalowana wersje 3.63 (z KS) po otrzymaniu klucza moge na nia nadinstalowac oficjalna, najnowsza wersje nietoperza, po czym podac klucz, czy tez musze przeprowadzic "czysta" instalke i odtworzyc konta z backupu?

4

Odp: CRO Skulski

Osobiście najpierw bym zbackupował na dwa sposoby istniejącą instalkę:
1. backup z poziomu TB
2. backup pełnego folderu instalki i bazy wiadomości jeżeli leży poza folderem instalacyjnym

Następnie spróbowałbym podmienić jedynie exeki z ostatniej wersji stabilnej.

Kolejna próba to instalka na folder wcześniejszej instalacji a ostatecznie to zacząć od zera i przywracanie z kopii bezpieczeństwa.

5 (edytowany przez coor 2006-01-16 17:26:08)

Odp: CRO Skulski

Wlasnie otrzymalem klucz produktu od CRO Skulski. Caly proces, od daty zamowienia i przelewu, trwal wiec rowny tydzien.

lazik - dzieki za porady nt. instalacji.