11

Odp: Czy mozna zalozyc dwie tożsamości z kilkoma mailami?

Aha i po sprawdzeniu hasła stworzonej grupy okazuje się,ze ono nie dziala. Hasło ustalam w oknie opcje/sieć i administracja/grupy.Jest tam miejsce na hasło dla danej grupy i jego potwierdzenia.Pola te wypełniam określonym hasłem i potwierdzam OK.Nastepnie zamykam program i otwieram go ponownie.Wtedy pojawia sie opcja wybrania grupy lub tez okreslonego konta!Jednak bez podania hasła mozna wejsc do tej grupy.Kolejnym mankamentem programy jest to,ze grupe trzena na początku wpisywac osobiscie,a nie wybrac skoro juz istnieje z listy.

12

Odp: Czy mozna zalozyc dwie tożsamości z kilkoma mailami?

marchwi napisał/a:

Aha i po sprawdzeniu hasła stworzonej grupy okazuje się,ze ono nie dziala.

Być może Twoja wersja ma jakiś błąd w obsłudze grup - nie mogę tego sprawdzić, ponieważ pracuję na innej wersji w trybie z szyfrowaniem, który nie obsługuje grupowania kont. Czy po utworzeniu grupy zaznaczyłeś konta użytkowników, które mają do niej należeć? Kolejność działań powinna być następująca: z konta administratora definiujesz konta użytkowników i ich uprawnienia, a następnie definujesz nazwę grupy i należące do niej konta oraz jej hasło. Konta użytkowników powinny mieć hasła (żeby nie można było otwierać ich pojedynczo) - spróbuj jednak ustawić w nich takie same hasła jak hasło grupy, do której należą.

13

Odp: Czy mozna zalozyc dwie tożsamości z kilkoma mailami?

Niestety nie działa.

14

Odp: Czy mozna zalozyc dwie tożsamości z kilkoma mailami?

marchwi napisał/a:

Niestety nie działa.

Spróbuj jeszcze raz: na panelu konfiguracyjnym grupowania kont wprowadź ponownie hasło grupy i potwierdź je przyciskiem Zmień, a następnie OK. U mnie działa (w wersji 3.70.08 na XP), ale bywały z tym kłopoty.

15

Odp: Czy mozna zalozyc dwie tożsamości z kilkoma mailami?

witam smile
Czy cos sie zmienilo z tymi profilami?
Poniewaz chcialbym taki trik jaki jest w OE...po uruchomieniu pyta sie o tozsamosc smile Badz moze pojawil sie jakis plugin neutral

Pozdrawiam
Marcin

16

Odp: Czy mozna zalozyc dwie tożsamości z kilkoma mailami?

@blademan: A co miało się zmienić? Podejście z grupami jest wyżej. Inna sprawa to wersja Pro lub Voyager które można ustawić na hasło dostępu, ale wiąże się to z szyfrowaniem bazy danych. Kilka kont i różne hasła mozna rozwiązać poprzez użycie linii poleceń TB.