Temat: Uszkodzona kopia archium

Witam! mam problem przez który juz teraz stracilem polowe wlosow sad Uzywam thebat! juz od ponad 3 lat i mam zawsze na dysku kopie archium. Wlasnie dzisiaj formatowalem dysk i instalowalem od nowa windowsa. Oczywiscie przed nowa instalka zrobilem swieza kopie calej mojej poczty. Caly kopia przebiegla pomyslnie. Teraz zainstalowalem ponownie thebat! przywracam kopie i nagle wyskakuje blad sad wyskakuje blad w jakims zalaczniku i przywraca sie tylko moze 10% calosci mojej poczty. Mozna cos z tym zrobic? jakas recznie wypakowac cala kpie archiwum? archium ma ponad 2,5GB danych i zawiera bardzo wazne dla mnie dane hmm nie wiem co z soba zrobic.

2

Odp: Uszkodzona kopia archium

Przywracaj opcja po opcji i folder po folderze - jeżeli info o uszkodzeniu pochodzi z TB i jest w trakcie przywracania bazy. Operacje warto nawet kilkukrotnie powtórzyć.

3

Odp: Uszkodzona kopia archium

teraz to juz wogole cos zlego sie porobilo. Jak staram sie przywrocic cala kopie to bat! sie zawiesza sad eh chyba stracilem cala moja korespondencje nieodwracalnie sad

4

Odp: Uszkodzona kopia archium

TBK Digger
TheBat! Message Recovery

5

Odp: Uszkodzona kopia archium

Witam
Nie mogłem się powstrzymać aby nie podziękować za wskazówke.
Specjalnie sie zarejestrowałem.
TBK Digger jest rewelacyjny :-) Uratował sporą część mojego archiwum.
Tak jak boosman zrobiłem kopie, reinstalacje i juz kopi nie mogłem całej odtworzyć.
Co ciekawsze to właśnie jednego z folderów nie będących w kontach, a jako wspólne archiwum.
Konta odtworzyły się bez problemu.
Za pomocą TBK Digger plik po pliku mam wszystko bez strat.
Najchętniej postawił bym piwko twórcy, a drugie adminowi za podpowiedź :-)
Pozdrawiam

6

Odp: Uszkodzona kopia archium

lazik napisał/a:

TBK Digger
TheBat! Message Recovery

A czy te softy radzą sobie z uszkodzeniami, które bacik raportuje np. w czasie kompaktowania folderów? Wiadomo coś na ten temat?

7

Odp: Uszkodzona kopia archium

Witam!!
Podczas przywracania z kopii zapasowej mam błąd "Błąd przy odczycie pliku...." Co mozna z tym zrobić?? TBK Digger otwiera archiwum kopii ale jak chce zapisac to albo nie zapisuje wcale plików, albo tworzy puste pliki. Nie wiem czy napewno dobrze obsluguje ten program.Czy da sie coś z tym zrobic?? Bardzo mi zalezy!!

8

Odp: Uszkodzona kopia archium

Dzieki wszystkim za pomoc:/ naprawde nikt nie moze lub nie chce pomóc??