Temat: Linki w The Bat!

Witam!

Przeczytalem FAQ i nieznalazlem odpowiedzi na moje pytanie, w szukajce tez ciezko cos znalesc.

Mianowicie chodzi mi o linki ktore dostaje w listach. Otwieram wiadomosc, w srodku 20 linkow. Jak klikam pierwszy to otwiera sie w przegladarce i musze z powrotem przechodzic do TB! zeby klikac nastepnego linka, i tak wkolko. Musze 20 razy przechodzic z przegladarki do TB!.:mad:

Mozna to jakos obejsc? Tzn czy mozna np ustawic cos takiego ze jak klikne link to otwiera sie w przegladarce ale nie przelacza na nia. Albo inne rozwiazanie to otwarcie naraz wszystkich linkow z listu.

Z gory dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam!

2

Odp: Linki w The Bat!

Szukaj w ustawieniach przeglądarki opcji trzymania jej w tle podczas otwierania zewnętrznych linków.

Odp: Linki w The Bat!

Warto jeszcze wspomnieć o możliwości klikania na linki ze wciśniętym klawiszem Shift.

4

Odp: Linki w The Bat!

Klikanie z wcisnietym shiftem nic nie daje.

Takze nie ma takiej opcji jak pisze lazik w Firefoxie, moze jest jakies rozszerzenie ale to juz nie tutaj bede pytal. Chyba ze ktos wie co zrobic zeby lisek byl w tle przy klikaniu linkow? Bylbym bardzo wdzieczny za pomoc.

W opcjach zarzadzania wyswietlaniem jest tylko to co na zdjeciu poznizej. W rozszerzeniu Tab Mix Plus tez nic nie ma o uruchamianiu przegladarki w tle sad

http://img317.imageshack.us/img317/7753/firefox1ev.jpg


Nie wiem tez czy ma taka opcje opera, ale zmiana przegladatki nie wchodzi w gre!

5

Odp: Linki w The Bat!

Tabbrowser Extension coś takiego ma a TabMix+ AFAIK nie.

Odp: Linki w The Bat!

don_don napisał/a:

Klikanie z wcisnietym shiftem nic nie daje.

U mnie działa. Ma to być "dwukliknięcie", nie pojedyncze kliknięcie na linku.

7 (edytowany przez don_don 2006-02-16 14:28:24)

Odp: Linki w The Bat!

Dzieki za porady.
Tabbrowser Extensions dziala tak jak chcialem ale to rozszerzenie jest strasznie pamieciozerne! No ale chyba to przeboleje smile

A klikniecia wcisnietym shiftem nie dzialaja u mnie, nie wazne jak klikne (raz , dwa czy trzykrotnie!)