Temat: jakie zmiany w The Bat! 3.71.01

bo albo jestem slepy wink albo nie ma :]

mam jeszcze pytanie dotyczące kolejnych wersji ... używając i obserwując soft The Bat zastanawiam się czym spowodowane jest ciągłe wypuszczanie kolejnych wersji ...
rozumiem, że przełomem był The Bat! Voyager 3.65.02 ale nie widzę zasadniczych róznic od wersji 3.64.01 [ mających wpływ na funkcjonalnośc programu ] - ale zawszę mogę się mylic wink

2

Odp: jakie zmiany w The Bat! 3.71.01

http://www.ritlabs.com/en/products/theb … hp?ID=1324

3

Odp: jakie zmiany w The Bat! 3.71.01

Trintaga napisał/a:

nie widzę zasadniczych róznic od wersji 3.64.01 [ mających wpływ na funkcjonalnośc programu ] - ale zawszę mogę się mylic wink

Zmiany możesz obserwować biorąc udział w listach dyskusyjnych - w szczególności tych dla betatesterów lub - jako końcowy użytkownik oglądając plik 'readme.txt', który znajdziesz w folderze The Bat!

4

Odp: jakie zmiany w The Bat! 3.71.01

doszły certyfikaty ktore sa wymagane przy polaczeniach na porcie TLS, jak to wylaczyc wogole, czy tylko ja mam problemy z pobieraniem poczty z gmail w tej najnowszej wersji 3.65.03??

5

Odp: jakie zmiany w The Bat! 3.71.01

Rozpalacz napisał/a:

doszły certyfikaty ktore sa wymagane przy polaczeniach na porcie TLS, jak to wylaczyc wogole, czy tylko ja mam problemy z pobieraniem poczty z gmail w tej najnowszej wersji 3.65.03??

1. o co ci chodzi?
2. dlaczego włączasz się do tego wątku?