Temat: Koniec wersji testowej

Cześć wszystkim :-)

Mam małe pytanko. Posiadam w tej chwili The Bat 3.65.03 wersję testową, która kończy się w dniu dzisiejszym.
Wczoraj wykupiłam licencję ale kod mają mi przesłać dopiero za 4-5 dni.
Co się stanie po wyczerpaniu tetrminu wersji testowej? Będę mogła nadal normalnie korzystać z poczty czy funkcje
będą ograniczone?

Daga

2

Odp: Koniec wersji testowej

Z tego co pamiętam to przed uruchomieniem TB! pojawi się okno, ktore poinformuje cię że jesli chceesz dalej korzystać z programu musisz wprowadzić kod. Tylko wprowadzenie go pozwoli ci wejść dalej.

3

Odp: Koniec wersji testowej

Pavvel napisał/a:

Z tego co pamiętam to przed uruchomieniem TB! pojawi się okno, ktore poinformuje cię że jesli chceesz dalej korzystać z programu musisz wprowadzić kod. Tylko wprowadzenie go pozwoli ci wejść dalej.

A jeżeli nie będę wyłączała go to będzie działał czy nie?
Narazie działa, ale może ma ustawioną jąkąś godzinę wyłączenia na dziś?

Daga

Odp: Koniec wersji testowej

dragmara napisał/a:

A jeżeli nie będę wyłączała go to będzie działał czy nie?
Narazie działa, ale może ma ustawioną jąkąś godzinę wyłączenia na dziś?

Mało kto z nas pamięta, jak to działa :-) Co do tego, czy niewyłączany będzie działał... To chyba będzie, mam wrażenie, że tylko na starcie sprawdza datę - ale głowy za to nie dam.

Osobiście z niejakim trudem przypominam sobie, że po 30-dniowym okresie testowym włączał się dodatkowy, 10-dniowy. Ale może już tego bonusu nie ma. Do "przeterminowanego" TB! nie będziesz miała dostępu, poza możliwością wpisania kodu, który przyjdzie do Ciebie pocztą... W takiej sytuacji, aby sciągnąć i odczytać ten mail będziesz musiała użyć jakiejś alternatywy (pewnie webmaila).

5

Odp: Koniec wersji testowej

Konrad Szkudlarczyk napisał/a:
dragmara napisał/a:

A jeżeli nie będę wyłączała go to będzie działał czy nie?
Narazie działa, ale może ma ustawioną jąkąś godzinę wyłączenia na dziś?

Mało kto z nas pamięta, jak to działa :-) Co do tego, czy niewyłączany będzie działał... To chyba będzie, mam wrażenie, że tylko na starcie sprawdza datę - ale głowy za to nie dam.

Osobiście z niejakim trudem przypominam sobie, że po 30-dniowym okresie testowym włączał się dodatkowy, 10-dniowy. Ale może już tego bonusu nie ma. Do "przeterminowanego" TB! nie będziesz miała dostępu, poza możliwością wpisania kodu, który przyjdzie do Ciebie pocztą... W takiej sytuacji, aby sciągnąć i odczytać ten mail będziesz musiała użyć jakiejś alternatywy (pewnie webmaila).

Dzisiaj otrzymałam klucz więc mogłam wyłączyć TB i włączyć go ponownie.
Faktycznie po włączeniu pokazuje się tabliczka z informacją o wygaśnięciu licencji i o możliwości otrzymania dodatkowej 11 dniowej wersji testowej programu. Trzeba tylko wysłać maila na podany tam adres.

Czyli dla osób, które będą miały podobny problem co ja są dwa wyjścia
1. skorzystać z dodatkowej 11 dniowej wersji
2. nie wyłączać TB - ale to nie każdy może

Dzięki za pomoc :-)))

Daga