1

Temat: The bat a proxy!!! POMOCY!!!

Mam taki problem. posaidam siec skladajaca sie z 2 komputerow. Jeden podlaczony jest do chello i the bat dzila na nim prawidlowo ale jak zainstalowalem go na 2 to niestety nie laczy sie z serwerem:( internet udostepniam przez proxy. wiec pewnie chodzi o odpowiednie skonfgurowanie the bata do obslugi proxy. Dodam ze nie mama innej mozliwosci niz udostpnianie przez proxy sad ps nie jest to takze wina antywirusa i innych takich. wszystko mam ustawione tak jak na tym kompie na ktorym wszystko chodzi peieknie. JAK USTAWIC PROXY W THE BAT ????

2

Odp: The bat a proxy!!! POMOCY!!!

Nie ma znaczenia to dla TB. Korzysta on z ustawień systemowych i tam musisz mieć to wszystko poprawnie skonfigurowane (np. jakie usługi ma udostępniać "serwer" itd.)

3

Odp: The bat a proxy!!! POMOCY!!!

a gdzie to skonfigurowac?? Uzywam do udostepniania ccproxy i tam nei ma zadnych takich ustawien. np gg i opere musialem sam ustaiac na kompie kliencie tongue a w TB nie ma nigdzie takich ustawien sad co z tym zrobic???

4

Odp: The bat a proxy!!! POMOCY!!!

A w windowsie jest coś takiego jak "Opcje internetowe" w "Panelu sterowania"? Zakładka "Połączenia" i "Ustawienia sieci LAN" są ? tongue

5

Odp: The bat a proxy!!! POMOCY!!!

sa i tam jest wszystko cacy ustawione tongue i lipa i tak log TB pokazuje ze nei ,mozna sie polaczyc z serwerem sad

6

Odp: The bat a proxy!!! POMOCY!!!

Kracak napisał/a:

sa i tam jest wszystko cacy ustawione tongue i lipa i tak log TB pokazuje ze nei ,mozna sie polaczyc z serwerem sad

Czy skonfigurowałeś ten swój "ccproxy" do obsługi poczty? Przecież masz chyba jakąś instrukcję obsługi tego programu - czy wypróbowałeś wszystkie opcje? The Bat! nie trzeba konfigurować, on skorzysta z tego, co jest dostępne w sieci.

7

Odp: The bat a proxy!!! POMOCY!!!

A co na to wszystko firewall? Czy próbowałeś użyć telneta lub openSSL i wypróbować połączenia pop3/smtp/imap?

8

Odp: The bat a proxy!!! POMOCY!!!

A jak to niby zrobic bo nie za bardzo kleje sad

9

Odp: The bat a proxy!!! POMOCY!!!

http://manual.liquidweb.com/chapter3/pop3.htm
http://daemons.net/~matty/blog/?p=65
Ogólnie google twoim przyjacielem.

10

Odp: The bat a proxy!!! POMOCY!!!

ooo to sie sporo dowiedzialem z tego smile niestety angielski nie jest moja domena sad