Temat: Problem z programem.....

Jak zalańczam program to pojawia mi sie szara strona i pisze " Pusty folder/ nie wybrano wiadomości/ oczekiwanie na wyświetlenie"
Nie pokazduje żadnych folderów, natomiast idzie wysylac poczte i odbierać ale nie pojawia się okno główne z kontem i folderami... Próbowałem wiele razy odinstalować program i ponowanie go zainstalować, usunołem z dokument settings folder docelowy i nic nie pomoglo...
Przed formatem program działał ok!! Po formcie zaczeły mi sie takie problemy robic....

2

Odp: Problem z programem.....

snack1983 napisał/a:

Jak zalańczam program to pojawia mi sie szara strona i pisze " Pusty folder/ nie wybrano wiadomości/ oczekiwanie na wyświetlenie"
Przed formatem program działał ok!! Po formcie zaczeły mi sie takie problemy robic....

A nie pomyślałeś, że komunikat " Pusty folder/ nie wybrano wiadomości/ oczekiwanie na wyświetlenie" jest prawdziwy? I że tak właśnie zachowuje się program? smile

3

Odp: Problem z programem.....

Właśnie ten komunikat nie jest prawdziwy,bo mi ściaga poczte i mialem nawet 50 wiadomosci ... byly one wlasnie w folderze odebrane, ale mi sie te foldery nie pokazują... tzn nie ma Nazwy konta i tych 4 folderow co sa pod nimi czyli odebrane,wyslane, kosz i do wysyłki, mam fotke tego zrobiona (" print screem" ale tu raczej nie idzie zamiescic....), no jest pokazane te okno no  z tym komunikatem i jest pokazane ze wiadomosci mi sciaga....Nie mam zielonego pojecia co z tym zrobic....

4

Odp: Problem z programem.....

Zapewne wyłączyłeś podgląd drzewa kont i listy wiadomości. Popatrz w menu. A przy instalacji jeszcze zadbaj o czystość rejestru.

5

Odp: Problem z programem.....

Wielkie dzięki własnie o to mi sie rozchodziło.....