Temat: Problem z odzyskaniem kopii tbk

Witam mam niemaly problem, zrobilem sobie kopie poczty (ustawienia, zalaczniki, konta itp.) do pliku tbk, po reinstalce systemu nie moge odzyskac danych poniewaz podczas importowania kont wyskakuje blad "Brak dostepu do katalogu d:\TheBat!\[nazwa konta]\inbox". Prosze o pomoc jak sobie z tym poradzic ? probowalem na kilku kompach i na kazdym jest to samo hmm ... niezaleznie od dysku na ktory to bylo importowane.

2

Odp: Problem z odzyskaniem kopii tbk

Jedyne wyjście jakie widzę (biorę pod uwagę że masz odpowiednie prawa dostępu w samym systemie i nadal problem występje) to użycie zewnętrznych programów do wyciągnięcia danych z pliku kopii.

3

Odp: Problem z odzyskaniem kopii tbk

chariot_design napisał/a:

...podczas importowania kont wyskakuje blad "Brak dostepu do katalogu d:\TheBat!\[nazwa konta]\inbox".

Ten problem prawdopodobnie już niedługo zostanie rozwiązany przez autorów, ponieważ wielu użytkowników skarżyło się na brak możliwości określenia katalogu docelowego przy odtwarzaniu danych z kopii. Wyjściem może być utworzenie nowej partycji lub podłaczenie dysku przenośnego o takim samym oznaczeniu jak dysk wskazany w kopii. Potem należałoby przenieść strukturę folderów i kont w docelowe miejsca. Jest to jednak obejście problemu, a nie jego rozwiązanie. Możesz dodać swoją uwagę do opisu błędu https://www.ritlabs.com/bt/view.php?id=5767