Temat: Problem z odbieraniem/wysyłaniem poczty

Na początku sorka że wcześniej nie napisałem w nowym wątku.

"Masz niezgodność bo połączenie jest zestawiane z adresem lokalnym, który podkłada certyfikat zewnętrznego serwera pocztowego"

Nie wiem czy Cie dobrze zrozumiałem, ale ten adres lokalny to jest adres IP komputera z którego udostepniam neta przez WinProxy. Na komputerze z IP 192.168.2.2 jest zainstalowane i odpowiednio (wg serwerów poczty gmail.com) skonfigurowane WinProxy.  Myślę że wszystko mam dobrze ustawione ponieważ inne programy sobie jakoś radzą. Mam nadzieję że TB też sobie poradzi smile

"To taki jak atak "Man in the middle". Możesz oczywiście świadomie wyłączyć to info. Jak? Odpowiedź znajdziesz w archiwum."

Mógłbyś mi przybliżyć miejsce wyłączenia tego infa? Nigdy nie byłem dobry w szukaniu dlatego proszę o jakieś wskazówki za które bardzo dziękuję smile

Pozdrawiam

2

Odp: Problem z odbieraniem/wysyłaniem poczty

Więcej niż szukanie problemu związanego z TLS nie powiem. Niestety dopóki sam tego nie zrozumiesz dlaczego tak a nie inaczej jest nie będziesz wiedział czy zachowanie jakie obserwujesz jest właściwym.

3

Odp: Problem z odbieraniem/wysyłaniem poczty

w takim razie niestety pozostaje mi tylko powrotu do Outlooka bo nie da sie tego zrobić sad

Pozdrawiam

4

Odp: Problem z odbieraniem/wysyłaniem poczty

Na 100% da i jest opisane na forum w jaki sposób.

5

Odp: Problem z odbieraniem/wysyłaniem poczty

Szukałem ale niestety nie znalazłem sposobu jak wyłączyć to info

6

Odp: Problem z odbieraniem/wysyłaniem poczty

Ręce opadają! Np pkt 4 tego: http://thebat.pl/forum/viewtopic.php?id=442
Lub inny:
http://thebat.pl/forum/viewtopic.php?id=126

Na jaki cel dobroczynny związany z nietoperzem/rzami chcesz podesłać dobrowolny datek za naukę używania opcji SZUKAJ ?

7

Odp: Problem z odbieraniem/wysyłaniem poczty

Skasowałem pliki IntermCA i RootCA. Po restarcie próbuję odebrać poczte i to samo. Ten sam błąd co wcześniej. Wysłac poczty tak samo nie można.

"Na jaki cel dobroczynny związany z nietoperzem/rzami chcesz podesłać dobrowolny datek"

Jak będę mógł używać tego mailera to może coś podeśle wink