11

Odp: odzyskiwanie poczty po reinstalacji systemu...

working directory jest prawidlowy...moge cie prosic o jakis numer kontaktowy?bo naprawde nie wiem co mam dalej z tym poczac..please...

12

Odp: odzyskiwanie poczty po reinstalacji systemu...

Jeśli jest w porządku to powinno działać. Problem jest taki, że zapewne nadpisałeś stare pliki a w takim przypadku to tylko ewentualny support RITsów i próby odszyfrowania bazy zewnętrznymi programami.

Numer nawet jakbym ci podał to byś majątek stracił na tym supporcie i mógłby nic nie przynieść - może lepiej zastanów się czy nie lepiej napisać do oficjalnego supportu RITLabs.

13

Odp: odzyskiwanie poczty po reinstalacji systemu...

moze robie cos nie do konca tak jak powinienem...nie daj sie prosic dwa slowa zamienimy przez phone i bedzie wszystko jasne..nie bede Cie wiecej nekal...

14

Odp: odzyskiwanie poczty po reinstalacji systemu...

Ja się nie pozwolę nękać. Więcej niż to co ci napisałem nie powiem. Wymieniłem podstawowe i niezbędne informacje. Reszta to ślęczenie i metoda prób i błędów.
Ogólnie to czysty rejestr dodanie niezbędnych wpisów i próba uruchomienia. Żadnych nowych instalacji, nadpisywania, wskazywania tego samogo folderu.

Najzwyczajniej wszystko tyczy się tego, iż nawet przy tym samym haśle w nowej instalacji TB wcale nie musi używać tych samych danych do szyfrowania bazy wiadomości.

15

Odp: odzyskiwanie poczty po reinstalacji systemu...

mozesz poswiecic mi 5 minut przez telefon nie daj sie prosic.......

16

Odp: odzyskiwanie poczty po reinstalacji systemu...

Pisałem już, że nie ma mowy.
- po pierwsze po to jest forum by zadawać pytania, odpowiednio opisać i uzyskać ostatecznie pomoc
- po drugie z ewentualnych odpowiedzi mogą skorzystać inni
- po trzecie nie jestem helpeskiem RITLabs
- po czwarte jeżeli bym prowadził support idywidualnie, wystawiał bym faktury za usługi

Reasumując jedynie co możesz zrobić to pisać na forum lub listę tb-l lub skorzystać z oficjalnych kanałów pomocowych producenta TheBata.

17

Odp: odzyskiwanie poczty po reinstalacji systemu...

nie psales ze nie ma mowy ale ok...to prosilbym skoro nie chcesz mi pomoc telefonicznie o rozpisanie krok po kroku co mam zrobic bo jak widac nie daje rady samemu...
ustosunkowujac sie do tego co napisales to ok nie jestes helpdeskiem ale skoro posiadasz jakas wiedze na ten temat to chyba korona z glowy nie spadnie jak pomozesz nie tylko mnie ale i innym jak sam slusznie zauwazyles...
prosze tylko o  narpawde szczegolowe rozpisanie co mam robic zebysmy sie musieli znowu korespondowac caly dzien bo znowu bede mial jakies watpliwosci...
dla Ciebie to moze łatwa sprawa dla mnie natomiast poczatek zwroc na to prosze uwage...

18

Odp: odzyskiwanie poczty po reinstalacji systemu...

Pisałem już co bym robił. Należy tylko czytać i dumać.

Pierwsze zasadnicze pytanie i zadanie dla ciebie to wylistowanie plików jakie masz w zachowanym folderze. Jak coś było nadpisane to mnie to nie interesuje. Interesują mnie pliki ze starej instalacji sprzed reinstalacji systemu. Możesz pominąć pliki .ENI, .EBD, .EBI, .TBB, .TBI

19

Odp: odzyskiwanie poczty po reinstalacji systemu...

no nie do konca napisales od a do z w jednej wiadomosci co mam zrobic
mam caly katalog w glownym jest to: ikey.id, token.dat, tbuser.eef, account.efb, accunt.efn, ikey.chk
w katalogu konta: katalogi z wiadomosciami oraz pliki : account.eis, account.eog, account.emd, account.erb, account.emr

20

Odp: odzyskiwanie poczty po reinstalacji systemu...

Daty modyfikacji powyższych plików?