1

Temat: TheBat! i Norton AntiSpam

Czy da się jakoś zintegrować The Bat! i Norton AntiSpam - coś na wzór integracji z Outlook Express czyli kontrola i przekazanie spamu do osobnego foldera?

2

Odp: TheBat! i Norton AntiSpam

Było już więc czytaj dokładnie forum zanim zadasz pytanie.
Odpowiedź: NIE.

3

Odp: TheBat! i Norton AntiSpam

Dziękuję za taką poradę.
Znalazłem w FAQ pytanie o integrację z NIS a odpowiedzią był link na support Symanteca. Problem, że 1.po angielsku 2.Ten link nie dotyczy pytania, ale problemów z wysłaniem i odbiorem maili w Outlooku przy zainstalowanym NIS.
Jeśli tral ma wyglądać odpowiedź na forum polskojęzycznym to chyba odpowiadającemu coś się pomyliło i szkodsa, że dotyczy to administratora forum.
Dziękuję bardzo za takie rzeczowe odpowiedzi i życzę rozwoju takiego forum.

4

Odp: TheBat! i Norton AntiSpam

AD. 1: ta uwaga to chyba do samego Symanteca. Dodatkowo na dole strony masz linki do tłumaczeń na inne języki. Tak, odpowiedź na forum nie dotyczy twojego pytania.
AD. 2: "or similar email programs." proszę więc nie wprowadzać w błąd.

A co do twojego pytania odpowiedź dostałeś jak najlepszą i ją powtórzę - NIE (na 90% jest coś o integracji z innymi mailerami w helpie do tego antyspama). Nie ma możliwości integracji antyspamu Symanteca jeżeli ten:
- nie dodaje wtyczki antyspamowej wykorzystującej API TB tak jak w przypadku OE
- nie będzie korzystał chociażby z dostępnej linii poleceń TB i przenoszenia w taki sposób wiadomości do oddzielnego folderu

Jedynym sposobem tworzenia oddzielnego folderu jest porada z tego linku: http://service1.symantec.com/SUPPORT/ni … #_Section1
Oczywiście to i tak nie rozwiąże problemu z uczeniem Norton AntiSpama

Pytanie lepiej kieruj do grup rozwiązujących problemy produktu Symanteca a nie samego The Bata!. Problem bowiem nie leży po stronie programu pocztowego.

5

Odp: TheBat! i Norton AntiSpam

JacekB napisał/a:

Znalazłem w FAQ pytanie o integrację z NIS a odpowiedzią był link na support Symanteca

U nas, w naszym FAQ? A możesz podać konkretnego URLa?