Temat: Czcionka w dzienniku konta.

Problem jest następujący:
TB v. 3.5.22 - gdy zajrzeć do dziennika w celu dowolnym, to okazuje się, że (i to dla wszystkich kont!) czcionka, jaką spisany jest dziennik jest tak ozdobna sad, że aż trudno przeczytać. Gdzie doszukać sie można opcji, aby ta czcionka stała się ludzką, jak we wszystkich pozostałych miejscach. Albowiem ta "nieczytelna" występuje tylko w dzienniku big_smile!

2

Odp: Czcionka w dzienniku konta.

Krój pisma w dzienniku połączeń jest taki sam jak w oknie edytora MicroEd. Zmieniasz go z menu Opcje > Konfiguracja > Podgląd / Edycja > Czysty tekst / MicroEd.

3

Odp: Czcionka w dzienniku konta.

Dzięki - zadziałało. Ale jedno mnie zastanawia: we wskazanym miejscu była ustawiona czcionka Courier New CE. I ta "podła" (czytaj: małoczytelna przez swą ozdobność...)czcionka występowała wyłącznie w dziennikach wszystkich kont. Nigdzie indziej nie ujawniała sie...
Zamieniłem na Courier New - i juz "czytam" okiem nieuzbrojonym big_smile ...
Dziękuję !

4

Odp: Czcionka w dzienniku konta.

Misio55 napisał/a:

...we wskazanym miejscu była ustawiona czcionka Courier New CE. I ta "podła" (czytaj: małoczytelna przez swą ozdobność...)czcionka występowała wyłącznie w dziennikach wszystkich kont. Nigdzie indziej nie ujawniała sie...

Nie ujawniała się, ponieważ prawdopodobnie nie korzystałeś ani z edytora czystego tekstu MicroEd, ani z podglądu wiadomości w tym formacie.