1

Temat: The Bat i domyślna przeglądarka/kliknięte linki

Witam,

Mam problem nie wiem jak zmusić The Bata do otwierania klikniętych linków w domyślnej przeglądarce (Firefox). Wszystkie kliknięte linki otwiera w Maxthonie który nie jest domyślną przeglądarką (wszystkie linki kliknięte w innych programach otwierają sie w Firefoxie), żeby było śmiszniej linki w TheBacie kliknięte z przytrzymanym shiftem otwierają się prawidłowo w firefoxie. Sprawdzałem już powiązania plików i inne rzeczy jednak nie mogę sobie  z tym poradzić. Z czym to może być związane i gdzie szukać rozwiązania ???


Pzdr,
zata

2

Odp: The Bat i domyślna przeglądarka/kliknięte linki

Ciezko udzielic konkretnej odpowiedzi bo u mnie FireFox nierobi trakich problemow.
Sprobowalbym zmienic domyslna przegladarke na jakas inna a potem zpowrotem w Firefoxie:
-Narzedzia
-Opcje
-Ogolne
-przywrocic zpowrotem domyslna przegladarke

Nastepnie sprobowalbym przeinstalowac FireFoxa aktualna werzja.
Dalsza mozliwosc to napewno mozna przepisac w registrach, szczegolow narazie nieznam ale kiedys o tym czytalem.
Problem wznika przy instalowaniu roznych przegladarek i kazda po swojemu przepisuje registre.

Sprubowalbym jeszcze na chwile odinstalowac Maxtona. Aby zobaczyc jak zareaguja na to linki w Nietopierzu.
A potem nalinkowac to na FF.