1

Temat: błąd podczas pobierania wiadomości

Mam problem z The Bat! wersja 3.80.06, w momencie kiedy pobieram wiadomosci z serwera, podczas pobierania wyświetla się komunikat, że program zostanie zamknięty i po chwili program zamyka się i zostaje tylko kkomunikat. Dlaczego tak się dzieje? Co powinienem zrobić aby program działał właściwie?

2

Odp: błąd podczas pobierania wiadomości

amator napisał/a:

Mam problem z The Bat! wersja 3.80.06, w momencie kiedy pobieram wiadomosci z serwera, podczas pobierania wyświetla się komunikat, że program zostanie zamknięty i po chwili program zamyka się i zostaje tylko kkomunikat. Dlaczego tak się dzieje? Co powinienem zrobić aby program działał właściwie?

Witam !!!
Proponuje przeszukać to forum, gdzie pod tyt. "problemy z odbiorem poczty" i tym podobne, można znaleźć dużo uwag. Ponadto sprawdzić prawidłową konfigurację klienta pocztowego oraz poprzez www sprawdzić zawartość listów, czy aby nie są podejrzane lub uszkodzone.
W moim przypadku listy były uszkodzone /niepełne/ i kiedy za każdym razem The Bat łączył się z serwerem pocztowym, odbierał pierwszy i następny uszkodzony list, następowało wyłączenie The Bat. Dopiero po usunięciu tych uszkodzonych listów /na serwerze/, wszystko powróciło do normy.

3

Odp: błąd podczas pobierania wiadomości

Niestety w moim przypadku nie wchodza w gre listy szkodzone. Bo czasem program ściąga wszstkie maile i nie maproblemu a czasem ściągnie jeden i się zamyka.

4

Odp: błąd podczas pobierania wiadomości

amator napisał/a:

Niestety w moim przypadku nie wchodza w gre listy szkodzone. Bo czasem program ściąga wszstkie maile i nie maproblemu a czasem ściągnie jeden i się zamyka.

Ale ja tylko sugeruje możliwe przyczyny. A ponadto sam jak miałem podobne problemy to tutaj na tym forum za pomocą szukajki znalazłem sporo podobnych tematów i nie traktujących wprost moje problemy, ale przez analogię lub podobieństwo. Poza tym twoje informacje są zbyt ubogie aby ktokolwiek nawet bardziej doświadczony ode mnie, mógł Ci coś podpowiedzieć. Np.:
- treść zgłaszanych komunikatów;
- czy próbowałeś odebrać pocztę poprzez inne konto na innym serwerze /poczytaj na forum jak to robili inni/,a zobaczysz może będą różnice. Itd., etc.