Temat: Inbox wyparował

No więc używam Bata już bardzo długo i ciągle mimo wszystko zapominam o tym jaki on delikatny hmm

Już jest po tzw. ptokach, ale chciałbym wiedzieć co się stało.

Przerzuciłem cały folder Bata na inną partycję, maile przechowywałem w katalogu właśnie tym co przerzucałem, więc na początku się gubił, zmieniłem mu ścieżkę i ok - niestety ubyło mi trochę maili. Patrzę gdzie reszta, a tu foldery Inbox puste sad
Sent i inne pełne a inbox nie ma nic sad
Nic ważnego nie straciłem, wszystko do odratowania, no ale kurcze co jest??? Nie miałem czasu akurat zrobić backup w plik, bo zabrakło mi krytycznie miejsca na tamtej partycji.. Teraz zapiszę sobie markerem żeby zawsze robić backup hmm

Odp: Inbox wyparował

anonim1234 napisał/a:

Już jest po tzw. ptokach, ale chciałbym wiedzieć co się stało.

Przerzuciłem cały folder Bata na inną partycję, maile przechowywałem w katalogu właśnie tym co przerzucałem, więc na początku się gubił, zmieniłem mu ścieżkę i ok - niestety ubyło mi trochę maili. Patrzę gdzie reszta, a tu foldery Inbox puste sad
Sent i inne pełne a inbox nie ma nic sad
Nic ważnego nie straciłem, wszystko do odratowania, no ale kurcze co jest??? Nie miałem czasu akurat zrobić backup w plik, bo zabrakło mi krytycznie miejsca na tamtej partycji.. Teraz zapiszę sobie markerem żeby zawsze robić backup hmm

Jesteś pewien, że w katalogu Inbox - tym, który przerzuciłeś - nie ma starego pliku messages.tbb? Być może TB! korzysta ciągle z nowo utworzonych folderów w standardowym katalogu ścieżka_do_TB!\mail\nazwa_konta... Dziwna rzecz Cię spotkała, jeśli został nadpisany. Czy, zanim zmieniłeś ścieżki do folderów w konfiguracji konta, ściągałęś nowe wiadomości? Może te nowe zapisały stare...?

Spróbuj messages.tbb zaimportować (narzędzia/Import/z bazy wiadomości). Może stare wiadomości się pojawią.