1

Temat: Import wiadomosci ze starego bata

Mam taki oto problem. Robilem formata i w trakcie usuwania wielu programów nacisnąłem odinstaluj Bata. Myślalem ze juz po wiadomosciach ale po uninstalu został m.in. folder "MailPwd" a w nim mnóstwo plików o takich rozszerzeniach jak *EFN *EBD *EBB *EBI i jeszcze pare innych. Jak sie domyslam to są wiadmomosci(czy nie?).
I sie zapytuję was: jak je teraz zaimportować do Bata ?
Nie ma plików *MSG ani *EML
Odinstalowalem przez przypadek wiec wczesniej wiadomosci nie były eksportowane.
Zostały mi tez logi po 200mega ale watpie zeby one jakos pomogly smile
Moja aktualna wersja to 3.80.06
Z góry dzieki za jakiekolwiek pomysły

2

Odp: Import wiadomosci ze starego bata

Nie da rady zaimportowa bo są to pliki szyfrowane. Jeżeli ponowna instalka lub uruchomienie z samego exeka nie pomogło to niestety ale ...

3

Odp: Import wiadomosci ze starego bata

hmm Kurde. Myslalem ze cos wykombinuje hmm Cała moja korespondencja z mBankiem tam sobie lezy sad
Jesli Bat kodował to powinien umiec to tez chyba odczytać ale to moje zdanie.
Dzieki za zainteresowanie tematem i jakbyś coś wymyslil to daj znać.
pzdr

4

Odp: Import wiadomosci ze starego bata

Sorki ze sam sobie odpowiadam ale cóż.
W jakim pliku jest zapisana ksiazka adresowa ? a w jakim konfiguracja kont meilowych ? bo mam gołego Bata a pliki mi ze starego lezą.
pzdr

5

Odp: Import wiadomosci ze starego bata

i tak tego z poziomu tb nie zaimportujesz. pliki to http://www.pcwize.com/thebat/tbudp/tiki … +and+Files tylko e jest przedrostkiem, ktory wskazuje na szyfrowanie.

BTW nie zaimportujesz tej bazy, gdyż musiałbyś mieć pełną instalkę starej wersji. W TB nawet przy takim samym haśle klucz szyfrujący jest stosowany inny prawie (99% przypadków) przy każdej nowej instalacji szyfrowanej bazy.

Jedyna rada to próba dłubania w zapisach rejestru systemowego dla TB i podkładanie folderu z bazą. W archiwum było troszeczkę o tym opisane. Według tych informacji na kopii trzeba kombinować.

6

Odp: Import wiadomosci ze starego bata

No to po ptakach hmm
Myslalem ze chociaz adresy odzyskam sad
Rejestr odpada bo "C" po formacie. Tyle lat zyje a taki glupi blad roll
Ide sie napic ... herbaty wink
thx i pzdr