Temat: Jak automatycznie usuwac wiadomosci spam z serwera po pobraniu

Chciałbym aby wiadomosci sklasyfikowane do spamu przez wtyczke Regula były automatycznie usuwane z serwera lub usuwane po ręcznym usunięciu ich z folderu Spam ,niestety nie wiem jak to zrobic ,we własciwosciach kont pocztowych mam ustawione zeby wiadomosci były usuwane po usunieciu z kosza ale niestety nie działa to ze spamem który znajduje sie w 1 wspolnym folderze dla wszystkich kont.
Próbowalem tez zrobic filtr z warunkiem ze kazda wiadomosc z folderu żrodlowego "spam" ma byc usuwana z serwera,wiadomosci filtruje ale niestety nie usuwa z serwera sad
z gory dziekuje za pomoc

2

Odp: Jak automatycznie usuwac wiadomosci spam z serwera po pobraniu

Czy probowales filter nastawic w ten sposob aby spam byl przekierowany do kosza?
Jaka masz wersje Becika?
A moze to niebedzie wspolny problem?
http://thebat.pl/forum/viewtopic.php?id=808

3 (edytowany przez marcinsz0 2006-10-02 23:10:11)

Odp: Jak automatycznie usuwac wiadomosci spam z serwera po pobraniu

Bat w wersji 3.85.02 ,troche teraz kombinowałem i widze ze usuwanie wiadomosci nie działa  jak uzywam wspolnego folderu na spam dla wszystkich folderów,jezeli zaznacze w opcjach ze ma dla kazdego konta zrobic osobny folder na spam wówczas wiadomosci po usunieciu są kasowane z serwera, gdy uzywam wspolnego folderu na smieci nietoperz tak jakby zapomina z jakiego konta przylazł spam i nie usuwa go ;/;/

4

Odp: Jak automatycznie usuwac wiadomosci spam z serwera po pobraniu

marcinsz0 napisał/a:

Bat w wersji 3.85.02 ,troche teraz kombinowałem i widze ze usuwanie wiadomosci nie działa  jak uzywam wspolnego folderu na spam dla wszystkich folderów,jezeli zaznacze w opcjach ze ma dla kazdego konta zrobic osobny folder na spam wówczas wiadomosci po usunieciu są kasowane z serwera, gdy uzywam wspolnego folderu na smieci nietoperz tak jakby zapomina z jakiego konta przylazł spam i nie usuwa go ;/;/

Czyli -- masz już rozwiązanie swojego dylematu.

5

Odp: Jak automatycznie usuwac wiadomosci spam z serwera po pobraniu

ale to rozwiązanie mnei nei zadowała ,bo najpierw musze usunać spam ze smietnika do kosza,potem jeszcze raz usunać z kosza i dopiero wtedy jest usuwany jest span z serwera,potrzebuje rozwiazanie takie aby odrazu po pobraniu się spam usuwał z serwera albo po usunieciu z folderu spam bez korzystania z kosza.

6

Odp: Jak automatycznie usuwac wiadomosci spam z serwera po pobraniu

marcinsz0 napisał/a:

ale to rozwiązanie mnei nei zadowała ,bo najpierw musze usunać spam ze smietnika do kosza,potem jeszcze raz usunać z kosza i dopiero wtedy jest usuwany jest span z serwera,potrzebuje rozwiazanie takie aby odrazu po pobraniu się spam usuwał z serwera albo po usunieciu z folderu spam bez korzystania z kosza.

Trochę to poplątane, nie sądzisz? smile
A mówiąc wprost - spam pozostawiaj w folderze spam lub kosz danego konta, a nie wrzucaj tego do folderów wspólnych. I po sprawie.

7

Odp: Jak automatycznie usuwac wiadomosci spam z serwera po pobraniu

zrobiłem ze działa,czy da rade jakos ustawić sobie ikonki w firtualnych folderach ?bo mam teraz wirtualny folder ze spamem i chciałbym aby ikonka tego folderu była taka jak z folderu spam

8

Odp: Jak automatycznie usuwac wiadomosci spam z serwera po pobraniu

Jedynie podmiana w glyphsah ale to będzie skutkować dla wszystkich folderów wirtualnych.