Temat: z Thunderbird na The Bat! i opłaty

Hej! Własnie stwierdzilem ze zobacze jak działa The Bat! bo chce zmienic program pocztowy a tu niemiła niespodzianka, ściągnełem najnowsze wersję thebat_home_3-85-03 okazuje sie The Bat jest płatny! Dlatego mam pytanie czy jest darmowy The Bat!?

2

Odp: z Thunderbird na The Bat! i opłaty

"Darmowy" bywa wydawany w Komputer Świat Ekstra

3

Odp: z Thunderbird na The Bat! i opłaty

Były darmowe wersje wydawane przez czasopismo "Komputer Świat", ostatnio nawet była to wersja "Professional". Oczywiście, taka wersja nie ma możliwości aktualizacji, lecz w większości przypadków wystarcza do codziennej obsługi poczty.

4

Odp: z Thunderbird na The Bat! i opłaty

darmowy The Bat! w numerach:
KŚ Ekspert 2/2005 wersja Home
KŚ Ekspert 5/2005 The Bat! 3.01 Professional

to dla informacji jak ktos by szukał. pozdrawiam

5

Odp: z Thunderbird na The Bat! i opłaty

Hello!

TheBat jest najlepszym programem pocztowym moim zdaniem.
Czy istnieje też pod Linuxa?? Jeśli nie to może czas, aby powstał.

Pozdrawiam

6

Odp: z Thunderbird na The Bat! i opłaty

Kris napisał/a:

TheBat jest najlepszym programem pocztowym moim zdaniem.
Czy istnieje też pod Linuxa?? Jeśli nie to może czas, aby powstał.

Bez przesady, nie ma "najlepszych" programów. The Bat! ma także błędy i nie dla każdego jest programem "naj" - z wielu różnych powodów.

Korzystanie z The Bat! w Linuksie jest możliwe w środowisku Wine, działa praktycznie wszystko (nie wiem jak jest z najnowszymi wersjami, bo dawno nie próbowałem). Wersji przeznaczonej tylko dla Linuksa raczej na pewno nie będzie - tak zdecydowali kiedyś autorzy. Po prostu - wszystko należałoby napisać praktycznie od nowa, a firma (o ile mi wiadomo) nie ma zbyt wielu programistów.

7

Odp: z Thunderbird na The Bat! i opłaty

Według bazy dostępnej na stronach Wine wersja 3.x ma status "silver" co oznacza "Applications that work excellently for normal use"
http://appdb.winehq.org/objectManager.p … amp;iId=68

postaram sie zrobić test zestawu Wine 0.9.57 + TB! v4

8

Odp: z Thunderbird na The Bat! i opłaty

koolzoli napisał/a:

Hej! Własnie stwierdzilem ze zobacze jak działa The Bat! bo chce zmienic program pocztowy a tu niemiła niespodzianka, ściągnełem najnowsze wersję thebat_home_3-85-03 okazuje sie The Bat jest płatny! Dlatego mam pytanie czy jest darmowy The Bat!?

Jeśli chcesz sprawdzić działanieTB!, pobierz normalną, pełną  wersję. Możesz jej używać AFAIR 30 dni. W zupełności starczy na przekonanie się, czy warto zapłacić. Program codziennie przypomni Ci ile dni jeszcze zostało.

9

Odp: z Thunderbird na The Bat! i opłaty

tagor napisał/a:

Możesz jej używać AFAIR 30 dni. W zupełności starczy na przekonanie się, czy warto zapłacić. Program codziennie przypomni Ci ile dni jeszcze zostało.

Po 30 dniach jest dodatkowy jednorazowy 15 dniowy bonus.