1

Temat: czy mozna dodac do standardowego menu - kolor ?

witam
chcialbym dodac do standardowego menu jeszcze kilka kontrolek zmiany koloru wiadomosci (nie tesktu pisania) ale nadac kolor np.czerwony waznym wiadomosciom.
teraz musze klikac ppm i wybierac kolor i np.wazne a chcialbym to robic prosciej (ikonka u gory)
pzdr
sebastian

2

Odp: czy mozna dodac do standardowego menu - kolor ?

W nowszych wersjach The Bat! jest to możliwe, a ponieważ nie podałeś z której wersji Ty korzystasz, musisz sam sprawdzić czy się to uda. Zarówno modyfikacje menu, jak i pasków narzędziowych są dostępne w oknie konfiguratora interfejsu użytkownika (kliknij prawym klawiszem myszy obok paska narzędziowego i z menu wybierz pozycję Dostosuj). Utwórz nowy pasek narzędziowy. Na liście operacji w grupie Wszystkie operacje znajdziesz rozwijaną pozycję (folder colour group), a w niej listę nazw wszystkich zdefiniowanych przez Ciebie kolorów. Wybierz to co Ci potrzebne, dodaj jakieś ikony i to wszystko. Więcej szczegółów na temat modyfikacji interfejsu znajdziesz w podręczniku.

3

Odp: czy mozna dodac do standardowego menu - kolor ?

Zygmunt - nie do konca smile
mi chodzi o zmiane koloru WIADOMOSCI a nie folderow!
zrobilem tak i koloruje foldery a nie wiadomosci.
gdzie sa wiadomosci ?
pzdr
i dzieki za szybka reakcje!

4

Odp: czy mozna dodac do standardowego menu - kolor ?

zinger napisał/a:

mi chodzi o zmiane koloru WIADOMOSCI a nie folderow!

Musisz po prostu na liście wiadomości podświetlić tę wiadomość, którą chcesz pokolorować, i dopiero wtedy użyć przycisku. Sprawdzałem to i działało.

P.S. Przepraszam, moja pomyłka! W grupie Kontrolki wiadomości jest (message colour group) i to o tę operację chodziło!

5

Odp: czy mozna dodac do standardowego menu - kolor ?

dzikeuje bardzo