11

Odp: Filtr usuwający wiadomości nie działa

lonekb napisał/a:

Masz rację,że powinno działać ale skoro masz zdefiniowane/wychwycone spamy i biorąc pod uwagę chimeryczność oprogramowania proponuję byś zastosował sugestię z postu nr5. Folder spam będzie czyszczony automatycznie.

Stosowałem tą opcje, ale ona opróżnia folder SPAM po wyjściu. Mnie denerwuje fakt, że wchodząc do programu mam pełny katalog SPAM, wiadomości w nim są oznaczone jako nieprzeczytane i muszę je ręcznie usuwać. Nie znalazłem też opcji, żeby tego folderu po prostu nie synchronizować.

12

Odp: Filtr usuwający wiadomości nie działa

beachcomber napisał/a:

ok, przykładowo:
SPAMM Nie cierpisz myszy, robaków? Pozbędziesz się, oferta za pół ceny
albo
SPAMM Magiczny wąż ogrodowy o długości 60 m: podlewaj rośliny, myj samochód

czy treści tematów mali nie posiadały znaków interpunkcyjnych np: " "

13

Odp: Filtr usuwający wiadomości nie działa

Sprawdziłem filtrowanie spamu na koncie IMAP na serwerze HOME.PL. Działa to u mnie bez zarzutu i natychmiast po wykryciu wiadomości, która znajduje się w folderze SPAM i zawiera w temacie przedrostek SPAMM. Filtr jest umieszczony w grupie filtrów poczty przychodzącej. Pozostałe parametry konta (podaję tylko włączone opcje) dostępne na panelu Dostrajanie konta IMAP:
Aktualizuj subskrypcję po włączeniu
Przy przeglądaniu wiadomości pobieraj tylko ich treść
oprócz wiadomości mniejszych niż 10 kB

Jeśli chodzi o możliwość ukrywania folderów to użyj PPM na nazwie konta IMAP w drzewie kont i wybierz pozycję Zarządzanie folderami IMAP z menu kontekstowego.

14

Odp: Filtr usuwający wiadomości nie działa

Zygmunt napisał/a:

Jeśli chodzi o możliwość ukrywania folderów to użyj PPM na nazwie konta IMAP w drzewie kont i wybierz pozycję Zarządzanie folderami IMAP z menu kontekstowego.

Tej opcji szukałem smile
Co do ustawień konta - zrobiłem wg Twoich ustawień i chyba działa - dzięki!