1 (edytowany przez Meszuge 2020-11-17 16:20:24)

Temat: Kolory i obrazki narzędzi

Na swojej stronie Ritlabs pokazuje ciemny motyw The Bat! - jak to osiągnąć i czy możliwe jest tylko w wersji 9?  https://www.ritlabs.com/en/products/the … erface.php

Ikony/obrazki poleceń na belce takie jak Wyślij/Odbierz, Odpowiedz, Przenieś, Kopiuj itd. itd. itd. Wydają się nieco archaiczne. Można je jakoś zmieniać?

Z góry dziękuję za podpowiedzi - M.

2

Odp: Kolory i obrazki narzędzi

Motywy kolorystyczne wprowadzono w wersji beta 9.2.5.2, ale dopiero od najnowszej (czyli 9.3.0.2) działają raczej poprawnie. Ja osobiście nie jestem entuzjastą "białego na czarnym", ale sądząc po żywej dyskusji na forum TBBETA niektórzy użytkownicy bardzo na to czekali.

Co do ikon, to kiedyś była możliwa globalna podmiana całego zestawu ikon, ale chyba już od dawna wyłączono taką możliwość. Wiązało się to z edycją pliku wykonywalnego za pomocą menedżera zasobów i wydaje mi się, że obecnie nie ma już takiej możliwości. Opis tego jak kiedyś to można było zrobić masz tutaj: http://thebat.bplaced.net/batskin_docu_en.html.

3

Odp: Kolory i obrazki narzędzi

Dzięki Zygmunt - lata mijają a Ty pomagasz. :-)
Nie wiem jeszcze, co dalej z tym ciemnym kolorem, ale chciałbym przetestować, sprawdzić, zobaczyć.

Tak,  pamiętam to podmienianie pakietów ikon, sam mam jeszcze dwa różne modele/arkusze, ale oba są tak samo wiekowe jak i podstawowy motyw. Nie wiem, jaki miałby być ten inny... po prostu chciałbym zobaczyć/sprawdzić coś nowego.

Pozdrawiam - M.