1 (edytowany przez thomsen 2021-01-11 22:22:50)

Temat: Na ile czasu ważna jest licencja za The bat Home?

Witam

Jestem tu nowy na forum. Zastanawiam się nad kupnem The bat Home. Mam kilka pytań. Po pierwsze na ile czasu jest ważna licencja za The Bat home??? Bo nigdzie nie moge znależć informacji, czy jest to np. na rok czy może dożywotnio? Ale jakkolwiek jest dotyczy to tylko danej kupionej wersji, i chyba się nie myle że jak chce uaktualnić to musze płacić? Ale jak np. nie chce uaktualniać danej wersji to na ile czasu mam licencje? Wieczysto?

Pozatym czy najnowsze wersje są stabilne? Czy współpracuje dobrze z imap z gmail, interia, WP, o2, onet ???

pozdr

---

I dlaczego na vebo.pl The Bat Professional 9 kosztuje 270 pare zł a od oficjalnego dystrybutora dużo więcej???

https://www.vebo.pl/the-bat-professiona … m=referral

2

Odp: Na ile czasu ważna jest licencja za The bat Home?

Licencja na program jest wieczysta, ale dotyczy tylko wersji, dla której została zakupiona (być może dotyczy ona także wersji wcześniejszych, ale nie mam teraz jak tego sprawdzić). Obecnie jest dostępna najnowsza wersja 9 i nie ma raczej powodu do narzekania na jej stabilność. Zazwyczaj "pełne" wersje (czyli ...7, 8, 9) ukazywały się raz do roku i chcąc z nich korzystać należało wykupić aktualizację. W czasie obowiązywania "pełnej" wersji są wydawane wersje cząstkowe i wersje "beta" - są one bezpłatne dla posiadacza licencji.

Przed zakupem możesz testować program przez 30 dni i ocenić czy Ci on odpowiada. Warto także zapoznać się z polskim podręcznikiem do programu - patrz http://thebat.pl/forum/viewtopic.php?id=2755 .

Jeśli chodzi o współpracę z serwerami IMAP, to każda ich wersja ma swoje charakterystyki, które nie zawsze od razu muszą pasować do The Bat!. Mogę tylko powiedzieć o GMAIL, bo czasem go używam w wersji IMAP: nie ma problemów. Pozostałe wymienione przez Ciebie nie są mi znane, ale chyba nie powinno być kłopotów.

Ceny są podane na stronie producenta i są takie jak w firmie, do której adres podałeś - sprawdź to dokładnie.