Temat: Znika zawartość z ekranu poczty O2

Cześć, szukałem po różnych wywołaniach, ale nie widzę żeby ktoś miał taki problem.
Mam wersję 8.x i przestała poprawnie działać - za dużo problemów z odbieraniem poczty. Dodam, że mam 17 różnych kont.
Pobrałem więc do testowania najnowszą wersję 9.3.3 i testuję.
Z kontami gmail, wp nie mam problemu.
Na koncie O2 mam X wiadomoci (x<100) i jak najadę na folder z tymi wiadomościami, po lewej stronie, widać liczbę wiadomości, a w okienku pokazuje się lista z tematami. Tak jest przez kilkanaście-kilkadziesiąt sekund - po czym lista znika, ale np. podgląd trści wiadomości (dowolnej) na której "stałem" nie znika.
Wystarczy ruszyć się kursorem w panelu z folderami, wrócić na ten folder - i znowu na chwilę lista się pojawia.
Testowałem różne ustawienia IMAP - pobieranie nagłówkó/całych wiadomości, czas połączenia, przerywanie w czasie nieaktywności - i nic.
Może ktoś ma podobny problem i umie temu zaradzić? Tak się dzieje dla wszystkich pozycji folderów danego konta O2.
Z innymi kontami (gmail, WP) tak się nie dzieje.
Dodam, że podczas dołączania nowego konta O2 TheBat nie umie przyporządkować pobierania poczty z szyfrowaniem SSL - nie daje się wybrać tej opcji. Trzeba założyć konto a następnie poprawić ustawienia na TTS i port 443 ręcznie. Może to jest jakaś przyczyna tego dziwnego zachowania?
Będę wdzięczny za podpowiedź, bo ten błąd jak i w wersji 9.3.3 częste zawieszanie się programu TheBat (na 3 kontach i ok. 500 pozycji maili) zniechęcają mnie do zakupu w ogóle tego programu, a od 20 lat z niego korzystam w wersjach wcześniejszych. Nie mogę korzystać z wersji 8.xx, bo Google nie przyjmuje wyjątku TheBat w "trzecich" programach, chciałem przejść na nowszą wersję...

2 (edytowany przez mmilimetr 2021-03-10 09:49:02)

Odp: Znika zawartość z ekranu poczty O2

Okazuje się, że po przetestowanie wersji 8.8.9 i 9.3.1 ten objaw także występuje. I nie ma znaczenia, czy wersję podrywam do starych danych, czy na nowo zakładam konto. Dziwne, że programiści do dzisiaj tego nie odkryli i nikt inny nie ma takiego objawu?
Dodam, że testowałem na 2 różnych komputerach i 1 maszynie wirtualnej, różne wersje Windows.