1

Temat: Wyszukiwanie historii korespondencji

Wyszukuję wiadomości (przez F7 z różnymi kryteriami) i w wyniku powstaje lista wynikowa.
Poszukuję prostej/szybkiej metody wyszukiwania historii korespondencji z adresatem z poziomu podświetlonej wiadomości (z listy jak wyżej) lub z poziomu otwartej wiadomości.

2

Odp: Wyszukiwanie historii korespondencji

Jeśli masz wyświetloną wiadomość, to na panelu jej nagłówka masz zapewne wyświetlonego nadawcę. Po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na jego nazwę wyświetli się menu kontekstowe, w którym znajduje się pozycja Podgląd historii korespondencji z daną osobą. Oczywiście, musisz mieć skonfigurowaną historię adresów w panelu konfiguracyjnym programu, aby to dobrze działało.

3

Odp: Wyszukiwanie historii korespondencji

Dzięki Zygmunt za szybką odpowiedź.
W moim przypadku to działa tylko po wyświetleniu nagłówka "Odpisz do:"
Ja wyszukuję w poniższy sposób:
Szukaj -  F7, wpisuję Od - allegro, temat - kupiłeś i w wynikach wyszukiwania w polu od jest zawsze powiadomienia@allegro.pl.
Ale gdy powyższą funkcję wykonam na polu "Dopisz do:" to w przypadku z allegro wszystko działa poprawnie.

4

Odp: Wyszukiwanie historii korespondencji

Sądzę, że problem leży w niezbyt intuicyjnej konfiguracji przeszukiwania adresów na panelu konfiguracyjnym programu (sekcja Adresy). Autorzy programu tak to zaprojektowali i nie mamy na to wpływu. Należy tam określić zakres przeszukiwania, czyli konto i foldery, ale także wskazać jawnie foldery do przeszukiwania w polu Przeszukaj po uaktywnieniu wpisu z historii.... Spróbuj pobawić się tymi opcjami - może któreś ustawienie zadziała tak jak sobie życzysz.

5

Odp: Wyszukiwanie historii korespondencji

ARKOM napisał/a:

W moim przypadku to działa tylko po wyświetleniu nagłówka "Odpisz do:"

Ja mam TB v. 8.8.2 i u mnie działa dokładnie tak, jak to Zygmunt opisał.

Ja wyszukuję w poniższy sposób:
Szukaj -  F7, wpisuję Od - allegro, temat - kupiłeś i w wynikach wyszukiwania w polu od jest zawsze powiadomienia@allegro.pl.

Ja założyłem sobie osobny folder "Kupione na Allegro". Jako kryteria filtrowania przyjąłem:

Nadawca zawiera powiadomienia@allegro.pl
Temat rozpoczyna się od:
- Kupiłeś
- Wybrałeś sposób zapłaty
- * otrzymał Twoja wpłatę