Temat: Antispam sniper Pro nie chce przenosić spamu do folderu spam

Posiadam the bat 9.4.4 i wtyczke antyspamową antispamsniper pro najnowszą wersje. Staram sie oznaczać wiadomości spam i nie spam aby ją wytrenować. Mam m.in. konto na o2 obsługiwane przez protokół imap. Przychodzą mi tam maile reklamowe od o2. Oznaczam je jako spam. Oznaczyłem już tak 12 maili jako spam i 16 innych maili jako nie spam. Jednak the bat uporem maniaka nie chce przenosić spamu do folderu spam mimo że jest oznaczona taka opcja. Czy problemem może tu być protokół imap? Czy zwykły pop3 będzie lepszy? Prosze o pomoc.

2

Odp: Antispam sniper Pro nie chce przenosić spamu do folderu spam

Przetestowałem na popie i działa bez problemu. Przenosi spam do folderu spam. A przecież mam wykupioną płatną wersje antispamsniper pro i na imap też powinno działać!!! To jest oszustwo!

3

Odp: Antispam sniper Pro nie chce przenosić spamu do folderu spam

To nie jest oszustwo, lecz działanie zgodne z opisem. Na forum Antspam Sniper (http://antispamsniper.com/forum/viewtop … 95a56c76da) napisano:

"In case of IMAP protocol it is necessary to enable all checkboxes on Accounts tab in plug-in settings and import root certificate as described here: http://antispamsniper.com/forum/viewtopic.php?t=700."

Pod wskazanym adresem masz więcej informacji na ten temat.

4

Odp: Antispam sniper Pro nie chce przenosić spamu do folderu spam

Zrobiłem wszystko co było napisane na forum antispam snipera, i kicha nie działa. Zaimportowałem certyfikat, zrobiłem wszystko co było tam napisane. Nawet zrezygnowałem z imapa na rzecz popa ale przynajmniej chce mieć ssl a tu nie chce działać i filtrować maile poprzez ssl. Działa na porcie 110 czyli nieszyfrowanym. No ale kurcze nie po to wydałem ponad stówe żeby nie mieć ssla.

5

Odp: Antispam sniper Pro nie chce przenosić spamu do folderu spam

Teraz zadziałało i to poprzez ssl. Automatycznie przeniósł do folderu spam. Mimo że poprzez popa ale dobre i to. Przynajmniej wiem że nie na darmo wydałem pieniądze.