1

Temat: czy jest jakis plugin aby moc dodawac notatki do maili?

Witam

Mam pytanie - bardzo przydalby mi się jakiś plugin aby móc komentować maile. Np są maile w inbox i do każdego mogę dodać krótką notatkę, jakiś mój komentarz typu 'sprawa załatwiona' itp. Wiem że są kolorki, flagi itp, ale bardzo by się przydało komentowanie.
Czy jest jakiś taki plugin? Czy może the bat współpracuje z jakimś innym softwarem (jakiś cms??)?

Pozdrawiam,
michalw

2

Odp: czy jest jakis plugin aby moc dodawac notatki do maili?

Ok już sobie odpowiadam.

http://ritlabs.com/en/forum/read.php?FI … essage4520

Jakoś wcześniej nie mogłem tego znaleźć.

pozdrawiam pytającego i resztę smile
michalw

Odp: czy jest jakis plugin aby moc dodawac notatki do maili?

Przeczytaj instrukcję. Aby Cię zachęcić podsyłam Ci kawałek:

Edytor notatek

Do każdej wiadomości można dołączyć własną notatkę, która będzie przechowywana w bazie i wyświetlana na żądanie. Okno podglądu i edytora notatek przywołuje się za pomocą kombinacji klawiszy Ctrl+Shift+I lub z menu Wygląd w głównym oknie programu. The Bat! traktuje pole notatki na równi z innymi polami nagłówka i dlatego definiując widok, można włączyć je jako kolejną wyświetlaną kolumnę listy. W menu kontekstowym okna notatki są dostępne podstawowe operacje edycyjne (kopiowanie, wycinanie, wklejanie i usuwanie itd.). Wpisaną treść notatki można zachować w bazie wiadomości za pomocą przycisku Zachowaj umieszczonego na pasku narzędziowym. Jeśli notatka nie została zachowana, The Bat! zapyta o jej zachowanie przy przejściu do innej wiadomości na liście. Zawartość notatki oczyszcza się za pomocą przycisku Wyczyść.

Treść notatki jest traktowana tak samo jak wartości innych pól nagłówka wiadomości, dzięki czemu można z niej korzystać w warunkach filtrów (dotyczy to w zasadzie tylko filtrów poczty przeczytanej, ponieważ notatka jest dołączana do wiadomości i przechowywana tylko lokalnie).