Temat: Wyświetlanie IKONKI w gmailu

Witam jak zrobić by poczta wychodząca z mojego konta w TheBat! w gmailu była oznaczona ikonką np. loga mojej formy?
Chodzi mi o taki widok jak tu https://ibb.co/6Yb1RGD

Czy jest gdzieś w TheBat! miejsce gdzie moge wrzucić taką ikonkę ?

2

Odp: Wyświetlanie IKONKI w gmailu

Można podobny widok uzyskać w The Bat!, ale będzie on obowiązywał globalnie, a nie w jednym koncie. Przede wszystkim należy wpisać nadawcę do książki adresowej (jako właściciel konta zapewne już tam jesteś wpisany) i następnie dołączyć ikonę do tego wpisu w miejsce fotografii. Najłatwiej można to zrobić z poziomu właściwości konta w sekcji "Ogólne". Pod przyciskiem "vCard" otwiera się wizytówka i tam należy wprowadzić ikonę / fotografię.

Następnie na panelu nagłówka wyświetlanej wiadomości należy włączyć wyświetlanie fotografii (kliknięcie nagłówka prawym przyciskiem myszy i wybór opcji "Fotografia".

Potem na panelu konfiguracyjnym programu w sekcji "Wyświetlanie wiadomości" należy ustawić opcję Przełącz w tryb podsumowania gdy panel listy jest węższy niż 800 pikseli. Kolejnym krokiem jest wybór formatu wyświetlania listy wiadomości w menu "Środowisko / Układ okien", wypróbuj np. Pionowe pasy. Przesuwając pionowe ograniczniki kolumn okna uzyskasz różne efekty. Jeśli coś będzie Ci odpowiadać, ciesz się nowym widokiem okna programu :-)

3

Odp: Wyświetlanie IKONKI w gmailu

Dziękuję za odpowiedź. Chyba mało precyzyjnie opisałem efekt jaki chciałbym uzyskać.

Zależy mi na tym by ta ikonka była wyświetlana w gmailu gdy ktoś mający konto na gmailu odbierze wiadomość ode mnie. Np Netflix ma to ładnie zrobione i wiadomości jakie na gmaila odstaję od netflixa zawsze sa z ich logiem a nie np literką `N` z zielonym kółeczku.
Chciałbym uzyskać poprzez skonfigurowanie the bata właśnie taki efekt.
Raz jeszcze dziękuję wink

4

Odp: Wyświetlanie IKONKI w gmailu

Nie do końca rozumiem co chcesz uzyskać. Czy konto Gmail obsługiwane przez The Bat! ma się tak zachowywać? Czy może chodzi tu o konto Gmail obsługiwane z poziomu przeglądarki WWW? Nie masz wpływu na to jak są wyświetlane wiadomości od Ciebie na koncie Gmail.

5

Odp: Wyświetlanie IKONKI w gmailu

Udało mi się znaleźć rozwiązanie i działa smile
Może ktoś będzie chciał wykorzystać więc się dzielę:

https://sensorpro.net/faq/v1.2/faq/senderlogo/#0