1

Temat: Problem z logowaniem...

Witam

Szukałem na forum ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Otóż po założeniu radiówki The Bat przy odbieraniu poczty nadal chciał się łączyć przez modem TPSA co było niemożliwe. Potem oczywiście przestawiłem w opcjach aby użył do tego stałego łącza. Być może zmieniłem jeszcze cośbo trochę bawiłem się w opcjach. Po ponownym uruchomieniu kompa włączając program pokazało mi się okienko w którym musiałem wpisać login i hasło aby wejść w The Bat. I tu pojawił się problem. Żadne hasło z moich kont nie pasuje i nie mogę włączyć The Bat. Nie wiem co robić, miałem tam wiele ważnych adresów oraz masę potrzebnych wiadomości i teraz jestem w kropce. Czy jest jakaś szansa aby to naprawić? Wersja programu to The Bat 3. Proszę o kontakt również na GG pod 6812193.

Pozdro
MArcin

2

Odp: Problem z logowaniem...

Sprawdź -> http://thebat.pl/download/index.php?itemid=393
ja osobiście nie mogę bo mam OTFE

3 (edytowany przez M@rcin 2006-01-08 16:53:09)

Odp: Problem z logowaniem...

Sprawdziłem i znalazłem te same hasła i loginy które wpisywałem wcześniej. To znaczy, że wpisywałem dobre. Wpisuje cały czas wszystko prawidłowo a pokazuje się komunikat: "Wprowadziłeś złe hasło, The Bat nie mógł się zalogować". Wpisuję dobre hasła i loginy a The Bat się nie loguje. Co robić? Bardzo proszę o odpowiedź. Może ktoś by mi podesłał jakieś pliki którymi mógłbym zastąpić stare. Sam już nie wiem. Proszę o odpowiedź.

4

Odp: Problem z logowaniem...

Dopóki nie przypomnisz sobie co robiłeś, trudno dać Ci sensowną radę. Na wszelki wypadek skopiuj cały katalog z pocztą gdzieś w bezpieczne miejsce, ponieważ przez nieuwagę możesz usunąć jakieś pliki. Może utworzyłeś jakąś grupę użytkowników i ustawiłeś dla niej hasło?

5

Odp: Problem z logowaniem...

OK. Właśnie nic nie zmieniałem:/ Nic takiego nie utworzyłem.

6

Odp: Problem z logowaniem...

M@rcin napisał/a:

OK. Właśnie nic nie zmieniałem:/ Nic takiego nie utworzyłem.

Na pewno zmieniłeś, skoro masz teraz błędy, a wcześniej ich nie było (sam przecież napisałeś, że "bawiłeś się w opcjach"). Spróbuj jeszcze raz zainstalować The Bat!, wcześniej kopiując w bezpieczne miejsce katalog z pocztą. Utwórz konta o takich samych nazwach jak poprzednio i w tych samych katalogach co poprzednio - może uda się wtedy zalogować na jakieś konto. Nie napisałeś także, która to dokładnie wersja (wersja 3 to trochę mało, ponieważ z tej serii było ich kilkadziesiąt).

7

Odp: Problem z logowaniem...

Instalowałem inne wersje, kombinowałem i przy każdej wersji jestem proszony o podanie loginu i hasła! Już nie wiem co mam robić. Może jest jakiś program dzięki któremu można zmienić ustawienia The Bat ?

W opcjach zrobiłem coś takiego (nie pamiętam dokładnie): zmieniłem aby program łączył się przez "stałe łącze" a nie modem jak było dotychczas. Program dalej nie chciał pobierać poczty a myślałem, że to wina złej konfiguracji (później okazało się, że mam za słabą antenę do radiówki i przerywa połączenia co było przyczyną nie pobierania się poczty) i przestawiłem w opcjach (nie pamiętam właśnie dokładnie). Wiem, że było do wyboru "admin" i coś jeszcze. Ja zmieniłem i od tego się zaczęły problemy.

Sorka, że piszę tak niedokładnie ale sam dobrze nie pamiętam.

A wersja The Bat to The Bat! 3.0 Home Edition z KŚ Ekspert.

Odp: Problem z logowaniem...

Spróbuj jeszcze jako login wpisać nazwę jakiegoś konta, a jako hasło nic (jeśli nie zakładałeś haseł dostępowych na to konto).

9

Odp: Problem z logowaniem...

Chłopie zadziałało!!! Wielkie dzięki!!! Odpowiedź była taka prosta a ja nie mogłem na to wpaść ;/ Pozdro dla wszystkich!

10

Odp: Problem z logowaniem...

M@rcin napisał/a:

Odpowiedź była taka prosta a ja nie mogłem na to wpaść

Warto czytać podręcznik (powtarzam z uporem maniaka), a w Twoim przypadku szczególnie rozdział Sieć i zarządzanie użytkownikami. Któreś z kont (a może nawet wszystkie) ma ograniczone uprawnienia i dopóki tego świadomie nie skonfigurujesz, możesz mieć dalej kłopoty.