1 (edytowany przez lazik 2005-09-04 22:50:40)

Temat: grupa i konta

witam!
jestem zielony w temacie BAT-a dlatego mam pytanie (mimo że instrukcje przeczytałem)

1 - tworzę grupę np: MOJA - w której są trzy konta jedno admin pozostałe użytkownicy- gupa ma ustawione hasło , konta hasła nie mają

pytanie:  dlaczego mogę wejść na każde konto bez podania hasła? przecież logiczne jest że jak tworzę grupę z hasłem to po to by była ochrona na wszystkie trzy konta... czy coś źle robię?

obecny stan: wchodzę na konto admina ustawiam hasło na grupę i potwierdzam wychodzę z Bat i... hasła nie ma, wchodzę bez podania go tylko login czy to błąd programu? czy coś spaprałem?

pozdrawiam

dodane przez administratora z innego wątku autora:

hasła na konta to tragedia ...  bo w grupie kont na każde konto w którym jest hasełko i tak muszę je podać a jeśli nie wpisuję haseł na poszczególne konta tylko na grupę to i tak bez żadnego problemu mogę wejść na każde bo chronione hasłem jest sic! tylko konto admina( a które podręcznik zaleca utworzyć fikcyjne) czy to taka filozofia tego programu czy jak? bo mi ręce opadają...

2

Odp: grupa i konta

Że tak powiem - podaj podstawowe informacje (dotyczy także innego wątku) np:
jak wersja TB, wtyczki bayesa

3

Odp: grupa i konta

witam!
  używałem wersji chyba 3.50 tej z komputer świat a potem 3.51 ale nic to nie zmieniło
w tej chwili robię czystkę w rejestrze i spóbuję zainstalować Bat-a jeszcze raz

/tu była częśc dotycząca wtyczek - zostaje przeniesiona na odpowiednie forum/

do pisania regółek filtrów skutecznie odstręczył mnie Outlook po prostu dałem sobie spokój bo spam przechodził mimo że filtr miał nie pozwolić na to
stąd moje nerwy bo nic nie chce działać jak powinno

pozdrawiam

od administratora:
proszę pisać posty na forum zgodnie tematyką działów

4

Odp: grupa i konta

podałem nr.wersji Bat ale jedyne czego się doczekałem to pouczenie od admina forum- hmm...nie żebym się czepiał ale ten dział ma nazwę ogólne i dotyczy: "Ogólne forum dyskusyjne - o programie, o artykułach w PSTB!"
regulaminu zaś który by takie sprawy regulował nie znalazłem ale co tam!

ważniejsze jest czy ktoś może mi pomóc bo chciałbym tego programu używać ,a sprawa dla mnie pilna dość i nie wiem czy to wina zwykłego pecha ,programu czy może mojej niewiedzy
system na którym działać ma Bat to winXP pro jeśli to ma jakieś znaczenie
wszelkich zaś zmian  dokonywałem na koncie administratora systemu i na nim też był testowany