1

Temat: Błędny login/hasło przy logowaniu na serwer POP3

Mam skonfigurowane dwa konta w The Bat!. Jedno na Onecie drugie na o2.pl. Łączy sie na serwer POP3, ale nie może zalogować. Login i hasło są na pewno dobre. Przez strone WWW poczty mogę się połączyć. Przedtem miałem wersje 3.0coś i wszystko było wporzo. Wgrałem na to najnowszą wersje i jak miałem testową to się łączyło. Ale jak wpisałem CD-key to kicha. Przestało łączyć. Pisze błędny login i/lub hasło. POMOCY !!!

2

Odp: Błędny login/hasło przy logowaniu na serwer POP3

Przede wszystkim:
1. Na które konto/-a się nie loguje?
a) onet?
b) o2.pl?
2. Wypisz jakie masz ustawienia serwerów pop3 i smtp dla:
a) onet
b) o2.pl
powinny one zawierać:
- nazwa serwera
- port
- rodzaj połączenia
- rodzaj uwierzytelniania
czyli przykładowo:
Onet POP3 - pop3.poczta.onet.pl - 110 - zwykłe - normalne
Onet SMTP - smtp.poczta.onet.pl - 110 - zwykłe - używaj uwierzytelniania smtp poprzez pop3 itd...
wielce prawdopodobne że tutaj masz błąd
3. Firewall jaki i ewentualnie antywirus.

3

Odp: Błędny login/hasło przy logowaniu na serwer POP3

Na oba. Ustawienia mam dobre ponieważ ich nie zmieniałem, a w starej mi wszystko szło. Tak samo przed wpisaniem CD-keya mi łączyło. Tylko po zarejestrowaniu i nie logowało.

4

Odp: Błędny login/hasło przy logowaniu na serwer POP3

Hitman napisał/a:

Na oba. Ustawienia mam dobre ponieważ ich nie zmieniałem

Wpisanie S/N nie ma nic do rzeczy. Lazik pytał cię też o firewalla/antywirusa....

5

Odp: Błędny login/hasło przy logowaniu na serwer POP3

Gdyby był firewall to by wogóle się nie łączyło. A tu łączy sie na POP3, ale nie loguje. A i tak The Bat jest dopuszczony.

6

Odp: Błędny login/hasło przy logowaniu na serwer POP3

Hitman napisał/a:

Gdyby był firewall to by wogóle się nie łączyło. A tu łączy sie na POP3, ale nie loguje. A i tak The Bat jest dopuszczony.

Trudno ci pomóc, jeżeli nie chcesz podać najistotniejszych informacji.

7

Odp: Błędny login/hasło przy logowaniu na serwer POP3

Dziwne. Zaskoczyło. Dzisiaj włanczam kompa i mi się loguje. Hehehe. Bardzo dziwne. A nic nie zmieniałem wustawieniach. Temat chyba można zamknąć.