Temat: poczatki z The Bat

Witam chcialem zmienic program pocztowy z mozili na The bat ale po instalacji mam problem wyskakuje mi komunikat
ze nie mozna odnalezc pliku ikey.id co to za plik smile i co zrobic zeby dzialolo i jeszcze jedno mam pytanie jak zrobic zeby wszystkie wiadomosci (z kilku kont) byly w jednym foldeze?:)

2

Odp: poczatki z The Bat

1. o ikey.id - instalowałeś wersję z szyfrowaną bazą danych. Zapewne przez przypadek zmieniłeś położenie folderu z wiadomościami lub usunąłeś ten plik. Bez niego nie uruchomisz wersji Pro lub Voyagera w trybie OTFE
2. Było wielokrotnie poruszane. Tak jak w OE nie osiągniesz. Możesz co najwyżej użyć folderów wirtualnych, folderów wspólnych itd. jednak zawsze będziesz miał widocznych kilka kont.

3 (edytowany przez Thorn123 2006-02-08 19:12:58)

Odp: poczatki z The Bat

a da sie ten plik jakos na nowo utwozyc (chce zalozyc na nowo konto w TB) i co to jest za tryb ?

4

Odp: poczatki z The Bat

Da się na nowo, ale to łączy się defacto z ponowną instalacją TheBat lub usunięciu z rejestru systemowego gałęzi RIT.
OTFE to inaczej szyfrowana baza wiadomości - charakteryzuje się między innymi tym że będzie się ciebie TB przy każdym starcie pytał o hasło czy to kod dostępou do tokena a wszystkie wiadomości będą się znajdowały na dysku w formie zaszyfrowanej.

5

Odp: poczatki z The Bat

mam jeszcze jedno pytanie da sie podpiac Nortona internet security 2006 oid the bat?? chodzi mi o programy norton antivir i norton anty spam smile