Temat: drobny problem z przesylaniem

mam taka prosta jak sadze sprawe od niedawna mam TB ale nie moge zakumac jak ustawic zebym mogl przesylac dalej otrzymane meile bo:
1. jak naciskam "przeadresuj" to dochodzi do kogos meil z danymi osoby ktora mi to przyslala zamiast z moimi (chodzi tu glownie o adres meilowy)
2. jak naciskam "przekaz" to wszystko oki ale zalaczniki jakie mam laczy wszystkie w jeden plik a ja chcialbym w tym momencie miec mozliwosc zadecydowania czy ktorys nie usunac
wiec help jesli mozna by smile wersja 3.65.03

Odp: drobny problem z przesylaniem

W helpie jest w dość jasny sposób wytłumaczona kwestia przekazania i przeadresowywania (w rozdziale "Tworzenie, wysyłanie i odbiór wiadomośc"). Kluczowy fragment dotyczący przekazywania Ci zacytuję:

"Wiadomość może być przekazana na dwa sposoby: z zacytowaniem wiadomości oryginalnej w treści albo z dołączeniem oryginału w formacie MIME. Drugi sposób umożliwia przekazanie oryginału z zachowaniem jego wszelkich atrybutów (w tym nagłówków, formatu i załaczników). Domyślny sposób przekazywania wiadomości ustawia się w oknie konfiguracyjnym danego konta w sekcji Szablon dla szablonu przekazania. Podczas przekazywania wiadomości można chwilowo zmienić to ustawienie globalne za pomocą funkcji Alternatywne przekazanie dostępnej w menu Specjalne."