1

Temat: Błąd w filtracji wiadomości. Program głupieje.

http://img288.imageshack.us/my.php?image=bat5to.swf
sami możecie zobaczyć co się dzieje, w zamieszczonym powyżej linku.

Nie pisze wersji bo używam Bat'a od około 2 lat i we wszystkich wersjach poprzez te okresy miałem ten problem [mogę się myić co najwyżej do początków]. Kolejne wersje Bata instaluję do tego samego folderu jednak robię to tylko w momencie po reinstalacji Windowsa - czyli na czystą instalkę.
Windows XPro; firewale i av też się ciągle zmieniały...

2

Odp: Błąd w filtracji wiadomości. Program głupieje.

Pavvel napisał/a:

sami możecie zobaczyć co się dzieje, w zamieszczonym powyżej linku.

Nie wszyscy mogą i nie wszyscy chcą oglądać reklamy i pliki .swf... Czy możesz opisać problem własnymi słowami?

3

Odp: Błąd w filtracji wiadomości. Program głupieje.

Nie wszyscy mogą i nie wszyscy chcą oglądać reklamy i pliki .swf... Czy możesz opisać problem własnymi słowami?

jakby było prosto to bym sie nie bawił, tym bardziej, że samo zlinkowanie zajęło 15 minut smile
Więc: po wybraniu byle opcji z rozwijanego menu wyboru- właśnie ta linia ucieka na dół, po kolejnej czynności zawiesza się BAT i odwiesza po ok. 30sek.

4

Odp: Błąd w filtracji wiadomości. Program głupieje.

Kiedyś to miałem ale w wersjach wczesnych 3 i to beta

5

Odp: Błąd w filtracji wiadomości. Program głupieje.

Pavvel napisał/a:

...po wybraniu byle opcji z rozwijanego menu wyboru- właśnie ta linia ucieka na dół, po kolejnej czynności zawiesza się BAT i odwiesza po ok. 30sek.

Z Twojej informacji w innym miejscu wynika, że korzystasz z wersji TB 3.60.07 i nadal błąd się powtarza. Faktycznie, "zamieranie" programu po zmianie warunku filtrowania przy większej liczbie warunków występowało praktycznie od momentu wprowadzenia nowego mechanizmu filtracji. Wydaje mi się, że teraz już tego błędu nie ma.

Jeśli nie chcesz zmienić programu na nowszą wersję, możesz próbować modyfikować warunki filtrów - tak aby zmniejszyć ich liczbę. Można np. zamiast wielu warunków typu "Nadawca zawiera [tekst_x]" użyć pojedynczego "Nadawca zawiera dowolny z [lista tekstów, każdy w oddzielnym wierszu]". Kiedyś mi to pomagało, a teraz mechanizm filtracji już się nie zawiesza.

6

Odp: Błąd w filtracji wiadomości. Program głupieje.

3.70.07
problem nie zniknął
przy czym nie zmieniałem sposobu pisania w filtrach...

Jaki numerek powinien być wg ciebie dobry Zygmunt?
Może jeszzce zmienie na nówkę?

7

Odp: Błąd w filtracji wiadomości. Program głupieje.

Pavvel napisał/a:

3.70.07
problem nie zniknął
przy czym nie zmieniałem sposobu pisania w filtrach...

To zapewne nie zniknie... Zmień warunki i to na pewno pomoże (pomijam fakt, że korzystasz z wersji "beta" - a jest już stabilna 3.71.03).