1 (edytowany przez cymesik 2006-02-25 01:20:21)

Temat: problem z odbieraniem poczty

Mam kłopoty z obiorem poczty. Uzywam od ponad roku nietoperza ver:3.0.2.10 a jaszcze wczesniej inna wersję TB!
Niestety, od pewnego czasu mam problem z pobieraniem nowych wiadomości. Otóz: często pojawia się komunikat w dzienniku : Fetch :połaczenie nie powiodło sie. Ostatnio zauważyłem że większe wiadomości nie sciągają się i w końcu pojawia sie komunikat:
!2006-02-24, 16:38:52: FETCH - Połączenie z serwerem zostało przerwane (ostatnie wysłane komendy: "RETR 10", "RETR 11")

Konto na gazeta.pl
Win XP prof. Norton i.s. 2004

2

Odp: problem z odbieraniem poczty

cymesik napisał/a:

Ostatnio zauważyłem że większe wiadomości nie sciągają się i w końcu pojawia sie komunikat:
!2006-02-24, 16:38:52: FETCH - Połączenie z serwerem zostało przerwane (ostatnie wysłane komendy: "RETR 10", "RETR 11")

Podejrzewam, że na serwerze jest jakaś wiadomość, która tu sprawia kłopot. Wejdź przez webmail i skasuj ją.

3 (edytowany przez cymesik 2006-02-26 11:16:43)

Odp: problem z odbieraniem poczty

Niestety nie masz racji, jeśli twierdzisz że to jakas jedna (pojedyńcza) wiadomośc sprawia kłópot. Kłopoty sią z wiadomościami o wielkości ok 5Mb. Na dodatek od czasu do czasu pojawia się błąd związany zpołączeniem z serwerem.

4

Odp: problem z odbieraniem poczty

cymesik napisał/a:

Niestety nie masz racji, jeśli twierdzisz że to jakas jedna (pojedyńcza) wiadomośc sprawia kłópot. Kłopoty sią z wiadomościami o wielkości ok 5Mb.

Słuchaj - ja nie wiem, czy nie mam racji. Podobne zgłoszenia jak twoje dotąd wskazywały na taką właśnie sytuację. A skoro masz kłopoty z każdą wiadomością ok. 5 MB, to zgłoś się do Gazety - oni pewnie ci pomogą.

cymesik napisał/a:

Na dodatek od czasu do czasu pojawia się błąd związany zpołączeniem z serwerem.

tracert i ping/telnet twoimi przyjaciłómi są ...