Temat: Jak odzyskac poczte (BIN)?

Witam
W tarkcie uruchamiania programu napisal ze cos nei tak z baza i ze musi ja naprawic i to zrobil wykonalem ponowne uruchomienie programu i poczty ni ebylo a zamiast tego mam plik bin. Jak odzyskac z niego poczte mam tam pare bardzo waznych informacji.

Prosze o pomoc

2

Odp: Jak odzyskac poczte (BIN)?

Było wielokrotnie omawiane. Użyj opcji szukaj i porad z Zasad, które akceptowałeś prze zapisywaniu na forum.

3

Odp: Jak odzyskac poczte (BIN)?

altkomp napisał/a:

Witam
W tarkcie uruchamiania programu napisal ze cos nei tak z baza i ze musi ja naprawic i to zrobil wykonalem ponowne uruchomienie programu i poczty ni ebylo a zamiast tego mam plik bin. Jak odzyskac z niego poczte mam tam pare bardzo waznych informacji.

Prosze o pomoc

Witam!

Czy udało Ci się odczytać te wiadomości z pliku .bin? Mam ten sam problem i zabardzo nie wiem jak go rozwiązać a na forum jest tylko raz wspomniane o odczytywaniu powyższych plików ale nic z tego nie działa. Także jak udało Ci się jakoś odzyskać te wiadomości to daj znać.

Dracko

4

Odp: Jak odzyskac poczte (BIN)?

Raz? Są podane narzędzia do odzyskania i metody - trzeba uważnie poszukać. Jest też podany namiar na osobę, która odzyskiwała innym użytkownikom pocztę z plików .bin.