Temat: RSS2pop3

witam,
zaisntalowalem sobie rss3pop3 aby pobierac sobie naglowki rss i mam rpoblem..za kazdym razem jak chce pobrac nowe wiadomosci rss wlacza mi sie dyspozytor wiadomosci-jak go wylaczyc?..nie chce zeby mi sie za kazdym razem wlaczal.przy pobieraniu zwyklej poczty sie nie wlacza, tylko przy rss.

2

Odp: RSS2pop3

Nagrzebałeś w ustawieniach konta to tak masz. Zarządzanie wiadomosciami się kłania.

3

Odp: RSS2pop3

tyle razy tam zagladalem i nie zauwazylem..dzieki:))..
ps: jest mozliwosc dodania guzika ktory bedzie oznaczal wszystkie wiadomosci w danym folderze jako przeczytane?..jesli tak to gdzie to znajde?

4

Odp: RSS2pop3

MihAoo3k napisał/a:

ps: jest mozliwosc dodania guzika ktory bedzie oznaczal wszystkie wiadomosci w danym folderze jako przeczytane?..jesli tak to gdzie to znajde?

Jaka wersja TB? - dodaj ją do sygnaturki jeżeli o tym zapominasz
Czy to jest związane z tematem tego wątku? Przeczytaj bardzo proszę ZASADY forum
http://thebat.pl/forum/misc.php?action=rules

Uprzedzając jednak zadanie ponownie tego pytania: batskin.xml - może dałoby się to zrobić, lub ewentualnie tbuser.def - ale to dla nieszyfrowanych plików. Ogólnie opcja jest dostępna pod dostosuj tylko ikony brak i trzeba by było ją jakoś zdefiniować. Ja nie mam pojęcia jak bo się najzwyczajniej czymś takim nie bawiłem. Bawię się za to StrokeIt i gestem myszki (znane z przeglądarek) oznaczam wszystko jako przeczytane.