1 (edytowany przez marchwi 2006-03-23 11:40:14)

Temat: Problem z kontami onet w The bat

M.in. mam dwa konta w domenie "onet" jednak mimo wpisania wszystkich poprawnych danych+uwierzytelnienie The Bat! przy każdym z kont daje komunikat zły login lub hasło.Ustawienia są z pewnością poprawne,bo wciąż działają np. w Incredimail. Czym może to być spowodowane?
Z góry dziękiuję za odpwowiedź.
ps
próbowałem włączać lub wyłączać uwierzytelnienie.Nic nie pomaga. Komunikat ten sam Bad login...

2

Odp: Problem z kontami onet w The bat

Użytkownik w postaci adresu email? Połączenie zwykłe i uwierzytelnianie normalne dla POP3 na porcie 110? Dla SMTP port 25 i połączenie zwykłe z uwierzytelnianiem jak dla pop3?

3

Odp: Problem z kontami onet w The bat

marchwi napisał/a:

Komunikat ten sam Bad login...

I tak zapewne jest.

4

Odp: Problem z kontami onet w The bat

Własnie, że ologin jest dobry tym baredziej ze pojawia sie ten komunikat tylko na 2 kontach onet.A poza tym interia,O2 działa poprawnie.

5

Odp: Problem z kontami onet w The bat

marchwi napisał/a:

Własnie, że ologin jest dobry tym baredziej ze pojawia sie ten komunikat tylko na 2 kontach onet

Co ma piernik do wiatraka? Nic. Masz w The Bat! nieprawidłowe hasło do kont onetowych, a do innych masz poprawne. To się zdarza. Hasło możesz zawsze sprawdzić [i]odgwiazdkowując[/b] je w TB! i potem logując się do kont webmailem. Ostateczny test zrobisz zmieniając hasło z poziomu webmaila i potem robiąc odpowiednią aktualizację hasła w kliencie.

6

Odp: Problem z kontami onet w The bat

Problem rozwiązałem!We własciwościach konta/serwery/użytkownik zamiast loginu misałem mieć wpisany cały mail przykład: użytkownik XXXXX, a na onecie musze mieć ustawione XXXXX@op.pl,problem ten występuje u mnie jedynie w mailu w domenie onet,wszedzie w miejscu uzytkownik wystarczy sam login bez reszty maila.Nie wiem czym to jest spowodowane.

7

Odp: Problem z kontami onet w The bat

marchwi napisał/a:

Problem rozwiązałem!We własciwościach konta/serwery/użytkownik zamiast loginu misałem mieć wpisany cały mail przykład: użytkownik XXXXX, a na onecie musze mieć ustawione XXXXX@op.pl

Byłeś więc na tyle leniwy, aby nie przeczytać ani maila powitalnego, jaki dostałeś natychmiast po założeniu konta, ani nie sprawdziłeś w pomocy, por.:
http://poczta.onet.pl/pomoc/13268,0,29, … pomoc.html