11

Odp: Zawieszenie TB!

A jak z plikami tymczasowymi? Dużo masz tempów bat*?

12

Odp: Zawieszenie TB!

Nie miałem żadnych bat* w TEMPie.

13

Odp: Zawieszenie TB!

Ani jednego bat*.tmp ?? Gwiazdka oczywiście to jakiś tam ciąg.

A nie wiesz może czy to tylko jedna wiadomość czy może więcej  (piszesz coprawda że dowolna - czy lista wiadomości jest dostępna?). Może da radę chodzić kursorami? Może dałoby się felerną wykasować? Może spróbować wejśc do konta i podfolderu wysłane linią poleceń The Bata (znaczy uruchomić go z otawrtym folderem innym niż domyślnie).

14

Odp: Zawieszenie TB!

W katalogu TEMP (D:\Documents and Settings\Administrator\Ustawienia lokalne\Temp\) nie było ani jednego bat*'a (tak, wiem, że * to dowolny łańcuch).

Na początku myślałem, że jedna (ostatnia), więc wyłączyłem podgląd wiadomości i ją usunąłem, ale okazało się, że to nie ta jedna powoduje zawieszenie, tylko nawet jakaś z połowy listy wiadomości i obojętnie z którego folderu (czy odebranych czy wysłanych).

Próba napisania nowej wiadomości także zawiesza TB!. Zmieniałem domyślny edytor na Windowsowy i nic nie zmieniło.

Usunąłem wszystkie kontakty z książki adresowej, ale spowodowało to pokazanie AV przed zawieszeniem wink

Oczywiście wszystkie inne konta zachowują się normalnie, mogę pisac nowe wiadomości, czytać stare... tylko to jedno konto zawiesza TB!.

15

Odp: Zawieszenie TB!

Jaki tryb The Bata? Z szyfrowaną bazą danych? Może lepiej zrobić reinstall z odtworzeniem z kopii zapasowej. Lub usunąć felerne konto wcześniej na 2 sposoby wyeksportowując wiadomości - 1 z poziomu TB i 1 z poziomu zewnętrznego programu jeżeli baza nie jest OTFE.

16

Odp: Zawieszenie TB!

Wyeksportowałem wszystkie wiadomości, utworzyłem nowe konto i wszystko gra. Uf wink