Temat: JAK ODZYSKAĆ HASŁO KONTA W THE BAT?

Mam problem. W programie the bat skonfigurowałem kilka kont pocztowych. Każdemu  nich przypisałem hasło i w trakcie zmiany hasła do konta, program odpowiada, że hasło jest nieprawidłowe. Nie moge się dostac do konta. Czy jest na to jakis spoósb? Bardzo prosze o pomoc! Mam tam materiały które niezbędne są mi w pracy sad

Odp: JAK ODZYSKAĆ HASŁO KONTA W THE BAT?

Chodzi Ci o opcję "Konto/Zmień hasło dostępu"?

Zdaje się, że jest to dziurawe zabezpieczenie, pliki tbb i tbi (z pocztą) pozostają na dysku niezabezpieczone i możesz je bez problemu odczytać (np. przekopiuwjąc czy importując do innego konta, albo z pomocą jakiegoś zewnętrznego programu obrabiającego bazy TB).

Co do odzyskiwania hasła, to niech się jacyś hakerzy wypowiedzą...

3

Odp: JAK ODZYSKAĆ HASŁO KONTA W THE BAT?

Hakiery?
http://www.gaijin.at/tbpr.php

The Bat! Password Recovery stellt vergessene Passwörter aus den Konten-Konfigurationsdateien von The Bat! wieder her. Es ermittelt die aktuellen Konten und stellt sie in einer Drop-Down Liste zur Verfügung. Zusätzlich kann man Konten-Konfigurationsdateien laden, auch wenn sie nicht im TB! Arbeitsverzeichnis gespeichert sind (z.B. aus Backups).

Aber nicht nur die SMTP- und POP3/IMAP-Passwörter werden ausgelesen, sondern auch die internen Konten- und Gruppenpasswörter von The Bat!

4

Odp: JAK ODZYSKAĆ HASŁO KONTA W THE BAT?

Dziękuję. Skopiowałem pliki do innego konta i wszystko odzyskałem.