1

Temat: Problem z wysyłaniem poczty

Od paru dni mam problem z wysłaniem poczty przez The Bata .Za każdym razem gdy chcę wysłać pocztę z jakiegokolwiek konta pojawia się następujący komunikat :
http://maniolxm.easyisp.pl/11.JPG

2

Odp: Problem z wysyłaniem poczty

A co to za adres wysyłki czy twój? Dlaczego jest wstawiony w podwójny cudzysłów nazwa adresata/nadawcy? Wstaw go w pojedynczy.

3

Odp: Problem z wysyłaniem poczty

Nie . Poprostu dostają wiadomość od kogoś , zaznaczam odpowiedz , potem wpisuję treść i naciskam wyślij i wtedy popjawia się ten komunikat . To samo jest gdy tworzę nową wiadomość i próbuję wysłać . Nie pomogło nawet odinstalowanie , wyczyszczenie rejestru i zainstalowanie nowszej wersji .

4

Odp: Problem z wysyłaniem poczty

Ja się ciebie pytam co to za adres ""Laroset, Vab'ra"" <info@laroset.pl>.
To twój adres czy osoby do której wysyłasz?

5

Odp: Problem z wysyłaniem poczty

To przykładowy adres osoby do której wysyłam , ale proszę się nie sugerować tym podwójnym códzysłowiem , bo nawet po zlikwidowaniu go na pojedynczy komunikat jest ten sam .

6

Odp: Problem z wysyłaniem poczty

A pozwolenie na 8bitowe znaki w nagłówkach masz włączone?
Menu zarządzanie pocztą lub AFAIR opcje dodatkowe w starych wersjach TB

7

Odp: Problem z wysyłaniem poczty

maniol napisał/a:

Od paru dni mam problem z wysłaniem poczty przez The Bata .Za każdym razem gdy chcę wysłać pocztę z jakiegokolwiek konta pojawia się następujący komunikat :

Czy po otrzymaniu takiej informacji od kogoś byłbyś w stanie cokolwiek sensownego mu doradzić? Proszę o podawanie wszystkich istotnych danych szczególnie w takich przypadkach, przecież jest o tym mowa w instrukcji korzystania z forum! Moja jedyna rada: sprawdź ustawienia kont oraz działanie swojego firewalla (jeśli go instalowałeś).