Temat: Jak umieścić wiadomości na serwerze?

Witam, zacząłem korzystać z The Bat. Założyłem sobie konto i ściągnołem wiadomości z serwera pocztowego bez pozostawienia kopii. Jak teraz te wiadomości z powrotem umieścić na serwerze? Z góry dziękuje za wszystkie uwagi i pozdrawiam.

2

Odp: Jak umieścić wiadomości na serwerze?

Wysłać innym kontem na konto z tego serwera.

3

Odp: Jak umieścić wiadomości na serwerze?

Konto może byc to samo, a najlepiej użyć funkcji "Przeadresuj", wpisując siebie jako odbiorcę.

4

Odp: Jak umieścić wiadomości na serwerze?

Dzięki za odpowiedzi, tylko czy jest jakiś szybszy sposób bo mam ponad 20 wiadomości i chciałbym to zrobić za jednym razem, jakimś poleceniem.

5

Odp: Jak umieścić wiadomości na serwerze?

Najprościej zrobisz to za pomocą filtru. Utwórz w tym celu filtr dla wiadomości przeczytanych, w którym warunek może być dowolny (np. Nadawca zawiera @), a jako operację filtru wybierz Przeadresuj wiadomość (podając swój adres jako adres odbiorcy). Następnie zaznacz wszystkie interesujące Cię wiadomości i uruchom ponowną filtrację z menu Folder. Filtruj tylko zaznaczone wiadomości (zobaczysz to w opcjach okna ponownego filtrowania). Na zakończenie usuń filtr albo go wyłącz. Nie zaszkodzi także lektura rozdziału o filtrach w podręczniku.

6

Odp: Jak umieścić wiadomości na serwerze?

a ja mam takie pytanie, czy da sie tak zrobic ze jak wysylam e-maile bat'em to zeby zapisywalo mi te wysłane maile na serwerze w folderze "Wyslane" da sie cos takiego zrobic? i interesuje mnie konto na onecie. a w ustawieniach konta, zaznaczylem opcje zeby zapisywalo wyslane e-maile, a czy jest taka opcja w the bat?
Z gory dziekuje za odpowiedz.

Pozdrawiam
muca

7

Odp: Jak umieścić wiadomości na serwerze?

Zygmunt napisał/a:

Konto może byc to samo, a najlepiej użyć funkcji "Przeadresuj", wpisując siebie jako odbiorcę.

Jeśli na serwerze jest autoryzacja smtp, to może się nie udać.

8

Odp: Jak umieścić wiadomości na serwerze?

a ja mam takie pytanie, czy da sie tak zrobic ze jak wysylam e-maile bat'em to zeby zapisywalo mi te wysłane maile na serwerze w folderze "Wyslane" da sie cos takiego zrobic?

Nie, bo program pocztowy to nie webmail. Webmail musiałby mieć opcje zapamietywania przesyłek wychodzących od danego użytkownika.

9

Odp: Jak umieścić wiadomości na serwerze?

lazik napisał/a:

Nie, bo program pocztowy to nie webmail. Webmail musiałby mieć opcje zapamietywania przesyłek wychodzących od danego użytkownika.

acha, dziekuje za odpowiedz smile

pozdrawiam