1

Temat: skrzynka odbiorcza

Mam od jakiegoś czasu problem z TheBat PRO. Po uruchomieniu programu, skrzynka odbiorcza nie zawiera żadnych wiadomości. Robię kopię zapasową i tylko w ten sposób potrafię je odzyskać. Nie wiem w czym jest problem, proszę o pomoc. Wiadomości w skrzynce odbiorczej jest około 400, mam nadzieję, że nie jest to problem ilości. odinstalowanie i ponowna instalacja nic nie dała sad

Pozdrówka
Skypu

2

Odp: skrzynka odbiorcza

Nie podałeś numeru wersji programu ani opisu konfiguracji folderu, z którym masz kłopoty - dlatego rada może być dość ogólna: sprawdź przede wszystkim czy nie włączyłeś opcji usuwania wszystkich wiadomości przy zamykaniu programu.

3

Odp: skrzynka odbiorcza

Mam tylko zaznaczone: "opróżniaj Kosz przy wyjściu" Jeżeli chodzi o wersję to dzieje się to w kilku kolejnych. Ostatnia to 3.73
Dzisiaj zainstalowałem najnowszą 3.80 i zobaczymy co będzie... Częstotliwość występowania tego to raz na kilka dni. Po prostu otwieram program a tam w "Odebranych" pusto. W "Wysłanych" jest wszystko ok

4

Odp: skrzynka odbiorcza

Sprawdź właściwości folderu "Odebrane", ponieważ opcja o której piszesz nie dotyczy folderów lecz konfiguracji konta.

5

Odp: skrzynka odbiorcza

W opcji "dodatkowe" jest tylko zaznaczone "kompresuj folder"...
Kurcze, czary czy co?

6

Odp: skrzynka odbiorcza

Inne foldery nie mają tego zaznaczonego, może przez to właśnie jest ten problem?