Temat: dyspozytor wiadomości

Witam!
kiedy klikam na wiadomość pojawiają się informacje o danej wiadomości : Received, From, To, Subject .. . Gdzie ustawia się by były te informacje wyszczególnione natłuczonym drukiem bo szczerze mowiąc wszystko się rozmywa w szczególach.
Pozdrawiam.

2

Odp: dyspozytor wiadomości

Gdzie?  Co? Jak? Shift+Ctrl+K masz włączone?

3 (edytowany przez Brandy5 2005-12-23 16:16:39)

Odp: dyspozytor wiadomości

doprecyzuje, kiedy pojawia się wiadomość -dyspozytor wyświetla , klikając w nim na nią  pojawiają się informacje o mailu : właśnie to : Received.., From.., To.., Subject.., i u mnie 2 linijki tekstu treści maila .Chodzi o to, że w tym podglądzie tekst zlewa się bo wszystko jest jedną trzcionką , nie ma natłuszczenia. Czy można ustawić by dyspozytor pokazywał te informacje pogrubioną trzcionką , byłoby to o wiele czytelniej (pogrubione same słowa :Received,Reply- To, From, To,X-scanned itd).
Dziekuje za pomoc.

4

Odp: dyspozytor wiadomości

AFAIK - Nie.

5

Odp: dyspozytor wiadomości

sorry że odświeżam, ale mój problem dotyczy również dispatchera
otóż jeśli mam go włączonego (defaultowe ustawienia) to jeśli wiadomość ma załóżmy 1mb
to muszę długo czekać zanim dispatcher ściągnie nagłówek tej wiadomości (mam wrażenie że ściąga ją całą)
czy mogę w jakikolwiek sposób pominąć pobieranie nagłówka dla wiadomości większych niż np 50kb ?
(zauważyłem tylko opcję pobierania nagłówka wiadomości jeśli jej rozmiar jest większy niż X kb)

czy ewentualna opcja "message body lines to download with header" będzie miała sens jeśli ustawię ją na powiedzmy 50 ?

6

Odp: dyspozytor wiadomości

Josze napisał/a:

sorry że odświeżam, ale mój problem dotyczy również dispatchera

Twój problem nie dotyczy dyspozytora wiadomości, lecz serwera, który nie obsługuje wszystkich poleceń wysyłanych przez The Bat! Zmiany opcji, o któych piszesz, nic nie dadzą jeśli serwer ich nie zrozumie.

7

Odp: dyspozytor wiadomości

i zapewne jest to o2 ?

8

Odp: dyspozytor wiadomości

w rzeczy samej sad

przyznam że nie podejrzewałbym serwera pocztowego o to sad

dzięki za info