Temat: jak odblokowac nadawce?

Probowalam sama rozgrysc w programie, ale nie wyszlo mi. Szukalam na forum, ale wiekszosc to wlasnie blokowanie nadawcow, a ja chce odblokowac adres mail, ktory kiedys zklasyfikowałam do śmieci. Jak to zrobic?

2

Odp: jak odblokowac nadawce?

Gdzie masz to zablokowane? W TheBatie albo na pocztowym serwrze....
Proponowalbym wykonac operacje odwrotna do poprzedniej :-)
Moze masz nastawiony filter:
-Konto
-Filracja wiadomosci
-Poczta przychodzaca

3

Odp: jak odblokowac nadawce?

Zablokowane w TheBat!

Mam pare kont, weszlam na "filtracja wiadomosci" i nigdzie nie ma tego zablokowanego adresu....

Jak wysylam na ten adres to dostaje wiadomosc zwrotna taka:

<...@tenbit.pl>:
...szereg cyfr does not like recipient.
Remote host said: 591  your host [cyfry] is blacklisted by sbl.spamhaus.org. Send your questions to blacklist-admin@tenbit.pl
Giving up on szereg cyfr

4

Odp: jak odblokowac nadawce?

Z mojim cieniutkim angielskim wnioskuje ze konkretny adres jest na czarnej liscie. W tej sprawie trzeba sie kontaktowac na maila: blacklist-admin@tenbit.pl
Madrzejsi niech mnie poprawia... :-)

5

Odp: jak odblokowac nadawce?

Poprostu dostawca twojego konta jest spamerem i został wylistowany na listach spamerów. Musisz napisać do administratorów tenbit.pl by wyjaśnili ci dlaczego nie możesz wysyłać wiadomości.

6 (edytowany przez tusia_m 2006-06-12 19:32:07)

Odp: jak odblokowac nadawce?

Ciekawe, bo zawsze jak wysylalam to bylo ok a od paru dni nie jest... A wysle pyt i sprawdze wink
W sumie zboczylam z tematu. Ciekawe jest, ze zablokowanego nadawce, a raczej uznanego przeze mnie za spam i wskazany jako taki TheBat! nie moge nigdzie znalesc w filtrach...

Gdzie sa przechowywane adresy wiadomosci oznaczonych "klasyfikuj do smieci"?

7

Odp: jak odblokowac nadawce?

To zależy jakiej wtyczki antyspamowej używasz. Jeżeli żadnej to opcja klasyfikacji w ogóle nie działa.

ps. pisząc do admina wstaw to info, które wkleiłaś na forum