1

Temat: Filtr dla wszystkich kont

Witam!
Zrobiłem sobie filtr usuwający m.in. pocztę nie adresowaną do mnie, zawierającą pewne wyrażenia itp. Problem leży w tym, że mam 3 konta pocztowe i chciałbym, żeby ten filtr działał dla wszystkich trzech - wklejam więc ten filtr do działu "Filtry wspólne', na zakładne "Dziel z..." zaptaszkowuję wszystkie 3 konta i... wszytsko działa jak trzeba do momentu wyłączenia nietoperza. Po ponownym włączeniu odptaszkowują się konta w zakładce "Dziel z..." i w efekcie filtr nie działa w ogóle. Wcześniej miałem ten filtr dla każdego konta osobno ale jak coś chciałem zmienić to trzeba było zmieniać 3 razy co było dość uciążliwe. Jak można rozwiązać ten problem? Mój The Bat to wersja 3.64.01.
Pozdrawiam!
vacu

pees: to mój pierwszy post a więc witam wszystkich!

pees2: przepraszam jeśli był taki wątek ale mam niestety chwilowe problemy z ISP - strony ładują się po 5-10 minut więc wyszukanie właściwego wątku twa bardzo długo... sad

2

Odp: Filtr dla wszystkich kont

Mój The Bat to wersja 3.64.01.

Może to jakiś specyficzny błąd wersji Bacika jaką używasz. Na pierwszy ogień poleciłbym upgrejd do najnowszej stabilnej - jeśli jest możliwy.

3

Odp: Filtr dla wszystkich kont

lazik napisał/a:

Może to jakiś specyficzny błąd wersji Bacika jaką używasz. Na pierwszy ogień poleciłbym upgrejd do najnowszej stabilnej - jeśli jest możliwy.

Hmm... w sumie możliwe, że masz rację. Chciałem aktualizacji uniknąć, bo przy ostatniej wcięło mi trochę wiadomości no ale cóż - jak trzeba to trzeba...
Dzięki za radę!

pees: pierwszy raz spotkałem się z forum, gdzie jest RSS nawet dla poszczególnych wątków - świetna sprawa smile

4 (edytowany przez Andy 2006-07-11 16:12:59)

Odp: Filtr dla wszystkich kont

Przed aktualizacja zrob kopie zapasowa w TheBacie. I niepowinno nic zniknac.
-Narzedzia
-Kopia zapasowa