1

Temat: the Bat 1.62i i poczta yahoo

witam,od pewnego czasu męczę się z problemem konfiguracji "the bata" tak, aby ściągał pocztę z serwera yahoo, i do tej pory mi się nie udało. samo konto konfiguruje się dobrze (adresy serwerów pop i smtp dla yahoo itp) ale przy sprawdzaniu poczty jest błąd : ERR - error logging in. przeczytałem chyba 50 stron na temat tego jak to skonfigurować, ale nigdzie nie znalazłem odpowiedzi. Wyczytałem za to , że z zewnętrznego klienta poczty do ściągania maili z yahoo trzeba korzystać z płatnej poczty yahoo!premium, czy to prawda? jeśli tak, nie ma się co męczyć..z drugiej strony korzystałem z  programów typu freepops (nie działał), a ostatnio YPOPs(inna nazwa YahooPOPs), z tego co było o nim napisane, powinien działać ze zwykłą pocztą yahoo, a nie działa(choć szczerze mówiąc nie końca rozumiem jego działanie..) może chodzi o ustawienia jakichś autoryzacji albo sposobu połączenia? dodam jeszcze że mam neostrade, więc wszelkie ustawienia proxy raczej odpadają. Mam jeszcze jedną tezę - może to firewall xp? choć próbowałem z wyłączonym i też porażka..bedę wdzięczny za helpa,może komuś udało się to skonfigurować? z góry dziex

2

Odp: the Bat 1.62i i poczta yahoo

preemo napisał/a:

Wyczytałem za to , że z zewnętrznego klienta poczty do ściągania maili z yahoo trzeba korzystać z płatnej poczty yahoo!premium, czy to prawda?

Od pół roku udostępniają pop3/smtp także dla kont darmowych pod warunkiem wypełnienia profilu demograficznego i zainteresowań, aby mogli wysyłać mailingi na takie konta. Kiedyś to konfigurowałem - pop3 działał dobrze, ale smtp już nie. No cóż ... to tylko Yahoo lol

3

Odp: the Bat 1.62i i poczta yahoo

Dziex za info, udało mi się to wreszcie zrobic z pomocą jakiegoś ziomka ze stanów i niekoniecznie trzeba otrzymywać mailingi i wypełniać profile;) Na razie testuje to co udało sie osiągnąć. pozdrawiam