1

Temat: nowy nietoperz a sprawdzanie poczty przy starcie

witam

wgrałem nowego nietoperza i spostrzegłem że teraz, zaraz gdy tylko otworzę the bata, sprawdza mi pocztę (cos jak w outlook expressie "sprawdź pocztę przy starcie"). nie było tak i jak tak nie chcę. jak to zmienić?

2 (edytowany przez Andy 2006-09-13 14:16:45)

Odp: nowy nietoperz a sprawdzanie poczty przy starcie

Nacisnij Alt+Enter lub Shift+Ctrl+P
albo
Konto
Wlasciwosci
w dodatkowych opcjach to mozesz zmienic.

3

Odp: nowy nietoperz a sprawdzanie poczty przy starcie

dzieki za odpowiedź. sprawdziłem i okazuje się że ja mam to odhaczone sad

4

Odp: nowy nietoperz a sprawdzanie poczty przy starcie

Nie jest to pobieranie nowej poczty tylko sprawdzanie dostępności nowej wersji programu (sprawdź wpis w Centrum połączeń po uruchomieniu programu). Możesz to wyłączyć w: Opcje - Konfiguracja - Aktualizacje.

5

Odp: nowy nietoperz a sprawdzanie poczty przy starcie

z całą pewnoscią nie jest to sprawdzanie nowych wersji, poniewaz: po 1 - sprawdza mi poczte, po 2 - ta opcja również jest nieaktywna. po prostu po uruchomeniu the bat sprawdza mi pocztę, nawet jeśli ja wcale tego nie chcę, bo akurat chcę zajrzeć w terminarz itp.

6 (edytowany przez Andy 2006-09-14 16:15:12)

Odp: nowy nietoperz a sprawdzanie poczty przy starcie

Sprubuj zaznaczyc opcje sprawdzania poczty.
Wylacz Bata a nastepnie po wlaczeniu programu odznacz ta opcje.

Nastepna mozliwosc to zrobienie kopii zapasowej, odinstalowanie programu, wymazanie wszystkich pozostalosci  w profilu urzytkownika.
Wgrac program od nowa i odtworzyc z kopii zapasowej.

7

Odp: nowy nietoperz a sprawdzanie poczty przy starcie

to pierwsze zrobiłem i nie przyniosło to zmian. co ciekawe, bat nie sprawdza mi poczty za każdym uruchomieniem, a tylko co któryś start. dziwne. drugiej opcji wolałbym uniknąć, to oczywiste. nawet nie wiem czy by to pomogło a pracy jest sporo.
inne opcje?

8

Odp: nowy nietoperz a sprawdzanie poczty przy starcie

Czy nie jest to czasem konto IMAP?

9

Odp: nowy nietoperz a sprawdzanie poczty przy starcie

zwykłe konto pop3. wszystko było cacy aż do zainstalowania nowej wersji. 3.85.03

10

Odp: nowy nietoperz a sprawdzanie poczty przy starcie

tytus napisał/a:

bat nie sprawdza mi poczty za każdym uruchomieniem, a tylko co któryś start.

Też doświadczam tego "dziwnego zachowania". I to nadal (aktualna wersja 4.11.1).
Mam 7 kont. Wszystkie to POP3. W konfiguracji każdego z nich mam odznaczoną opcję "Sprawdzaj po starcie programu czy jest poczta".
A TB! i tak raz co któryś raz pobiera mi pocztę na starcie. Dziwne. Ale najdziwniejsze jest to, że tylko nieliczni doświadczają tego zjawiska neutral