11

Odp: znikajace foldery

Andy napisał/a:

Widze tylko inny problem. Instalujac TheBata z Komputer Experta mialas jakas licencje

tak, to jest z licencja.

Jezeli sciagniesz nowsza wersje z internetu to po 30 dniach zaczna sie "klocki". Ale na wyprobowanie to napewno wystarczy aby podjac decyzje co dalej.

a co to za "klocki" mogą się zacząć i czemu po 30 dniach  i co wtedy ?
Przepraszam za te glupie pytania ale zupelnie jestem nieobeznana. Lubie wiedziec co mnie czeka.
W sumie zrozumialam, ze wystarczy jesli........ po prostu zrobie kopie i jeszcze raz ta moją wersję zainstaluje z posiadanej oryginalnej plyty.
Co sie moze stac jesli zaczne korzystac z proponowanej nowszej wersji?

pozdrawiam
Sylwia

12

Odp: znikajace foldery

Andy namieszał coś o nowszej wersji.
Czy posiadasz licencję zakupioną w sklepie czy tylko używasz TB z gazety Komputer Swiat?
Jeżeli to drugie to żadnymi klockami z kluczem się nie przejmuj bo AFAIR w wersjach z KS nie ma czegoś takiego jak klucze licencyjne. Program się odpala i działą bez żadnych kluczy w wersji full. Normalnie TB jest programem płatnym i trzeba swoją kopie zarejestrować.

13

Odp: znikajace foldery

To jest wersja kupiona z KS a nie w sklepie.
Spelnia warunki legalnosci ale nie ma mozliwosci aktualizowania.

Pozdrawiam,
Sylwia

14 (edytowany przez Andy 2006-10-09 19:44:49)

Odp: znikajace foldery

"Klocki" mialem na mysli to ze program bez klucza niebedzie dzialal po uplywie 30 dni.
Z mojej strony niemam mozliwosci symulacji Twojego problemu z tego powodu ze pracuje na nowszej wersji.
Chcac wyprubowac swoj problem to mozesz to otestowac na nowszej wersji.
Gdybys byla zainteresowana kupnem programu to o ile dobrze pamietam pod koniec roku sa wyrazne nizsze ceny na TheBata.
Mam nadzieje ze admin sie na mnie nieobrazi za ostatnia informacje :-)