1

Temat: TheBat Voyager 3.6 - limit aktywacji ?

Witajcie,

Zakupilem wersje TheBat PRO 3.6x, ale uzywalem wersji Voyager n adysku przenosnym.
Raz na penie, raz na dyskach 2,5 calowych.
Teraz mam nowy wiekszy dysk i jak probuje aktywowac Voyagera po instalacji to dostaje komunuikat:

ERROR
Activation Limit Exceeded
You have already activated a greater number of tokens than specified in your registration record (4). Please contact Ritlabs Support if you think this is an error.

albo

Cannot Find The Order for The Bat! Voyager
Please try to activate the token specifying the Registration Key Block, not the Order Number.

Probowalem aktywowac program za pomoca "order number" z certyfikatu i za pomoca "reigstration key block".
Ok, jesli to wina za duzej ilosci aktywacji to co ? Juz koniec ? Nie moge zaktywowac go ? Kupic nowa licencje ?

Ok, rozumiem, ze jest to zabezpieczenie przeciwko piratom, ale ludzie! Czy Was sie dyski, pentki, karty pamieci nie psuja ? To ludzka rzecz - przy dyskach 2,5 cala wystarczy zeby upadl na ziemie z wysokosci jednego metra na parkiet i juz po nim...

Co mam teraz zrobic ? Kupic kolejna wersja za 200 PLN ?!!!
Wyslalem rowniez list do Ritlabsa, ale czy komus ta firma odpowiedziala...?

pozdrawiam

2

Odp: TheBat Voyager 3.6 - limit aktywacji ?

Dziwne masz problemy. Ja swój dysk USB mam od 2 lat i ani razu mi nie upadł. Miałem w ciągu tego okresu jednak jego pad, ale to nie jest nagminna sytuacja. Do tego Voyager jest w obiegu chyba coś około 6 miesięcy i w ciągu tego czasu popsuć 4 urządzenia to chyba lekka przesada?

BTW pisz do RITsów lub sprzedawcy Voyagera u którego kupowałeś produkt.

3

Odp: TheBat Voyager 3.6 - limit aktywacji ?

Nie, jeden mi padl, a reszte wymienialem. Po porstu na poczatku byl na malym penie, pozniej wiekszym, pozniej przenioslem sie na dysk 2,5 i druga raz bo padl, a teraz mam wiekszy wiekszy 120 GB. Jak wiesz, ileby nie bylo miejsca na hdd, to zawsze za malo smile A same konta Voyagera zajmowaly ponad 1 GB.
Niestety ja czesto przenosze swoj dysk praca-dom-klient. Chyba zaczne robic obrazy tej partycji z voyagerem
Btw, twoja odpowiedz nic nie wniosla do tematu.

4

Odp: TheBat Voyager 3.6 - limit aktywacji ?

A co miała wnieść? Jest limit, który trzeba przestrzegać i już. Limit jest przeciw piratom. Jak masz problem z limitem piszesz do sprzedawcy a później do producenta.

Tak RITsi mi kilkakrotnie na pytania odpowiedzieli.

Teraz jesteś usatysfakcjonowany odpowiedzią na pytanie:
Co mam teraz zrobic ?
czy komus ta firma odpowiedziala...?

5

Odp: TheBat Voyager 3.6 - limit aktywacji ?

milo slyszec ze odpowiadaja smile

a tak na powaznie, to ta walka z piractwem jest nie do konca walka.  Zobacz, ja juz czekam 4 dni na odpowiedz i w tym czasie nie moge korzystac z programu - mimo ze go legalnie nabylem (cro.skulski.pl)
nawet jakby mi odpowiedzieli, ze niestety juz nie bedzie pan mogl korzystac, ale odpowiedzieliby szybko to ok, rozumiem. pytanie-szybka odpowiedz, wiem na czym stoje.
A tak ? Czekam...czekam...jak prawdziwa polska - nic nie wiadomo, nie wiadomo kiedy bedzie, czy sie oplaca i czy w oogle oplaca sie pracowac wink
Wg mnie taka postawa firmy i tak dlugie czekanie na odpowiedz, to raczej ZACHECA do piracenia...
To jak z grami na komputerki 8-bitowe - czy ktos kto chcial swego czasu nabyc nietypowe gry/programy to jezdzil wtenczas za granice kupowac oryginaly ? W kraju mogl kupic ? Nie. No to zaczelo sie piractwo... wink

6

Odp: TheBat Voyager 3.6 - limit aktywacji ?

Traktując na poważnie słowo "oficjalna" w nazwie strony prosiłbym o odpowiedzi na poniższe pytania:
1. Czy limit aktywacji jest jednorazowy (czyli wykorzystałem 5 i chcę zrobić to powtórnie więc czeka mnie wydatek na kolejną licencję) czy wielorazowy (pierwsze 5 od ręki a potem jakieś tłumaczenia etc.)?
2. Gdzie jest wprost mowa o tym limicie (na stronie ritlabs, licencja, etc)?
3. Gdzie znajdę politykę Ritlabsów dotyczącą aktywacji?

Czy też mamy kolejną powtórkę z rozrywki -czyli wprowadzimy, coś ustalimy i zobaczymy co będzie? Na szczęście hasło daje się zmienić bez zjadania aktywacji.

7

Odp: TheBat Voyager 3.6 - limit aktywacji ?

G_K napisał/a:

Traktując na poważnie słowo "oficjalna" w nazwie strony prosiłbym o odpowiedzi na poniższe pytania:
1. Czy limit aktywacji jest jednorazowy (czyli wykorzystałem 5 i chcę zrobić to powtórnie więc czeka mnie wydatek na kolejną licencję) czy wielorazowy (pierwsze 5 od ręki a potem jakieś tłumaczenia etc.)?
2. Gdzie jest wprost mowa o tym limicie (na stronie ritlabs, licencja, etc)?
3. Gdzie znajdę politykę Ritlabsów dotyczącą aktywacji?

Czy też mamy kolejną powtórkę z rozrywki -czyli wprowadzimy, coś ustalimy i zobaczymy co będzie? Na szczęście hasło daje się zmienić bez zjadania aktywacji.

nie wiem o co ci chodzi, ale mi sie ich polityka nie podoba.
Fakt, nie wiedzialem wczesniej o przypisaniu do urzadzenia voyagera dopoki go nie kupilem.
W sumie bylem wk..... jak nie moglem zainstalowac programu majac pelna, legalna wersje.
Co jak co, ale jesli wprowadza sie takie ograniczenia, to musi byc metoda szybkiego uzyskania dodatkowych aktywacji. To jest jednym slowem chamstwo i i tak nie zlikwiduje piractwa, bo np do wersji TB 3.6 beta sa juz gotowe cracki. do voyagera jak stanie sie bardiej popularny tez. Mimo to jest to beta, a ja cholera zaplacilem!

Summa, summarum, napisalem do nich i otrzymalem dodatkowych 25 aktywacji i na mojej buzi pojawil sie wielki big_smile
Ucieszylem sie, ale przez pare dni pozbawiony bylem poczty do cholery. A szczytem szczytow jest WGA, WPA czy jak to sie zowie u Microsoftu. Heh przyklad. Zainstalowalem OS, dodalem duga sieciowke na pci, teraz testowalem wifi na pci, i ja wyjalem. czyli ? 3 zmiany sprzetu i znow reaktywacja w ciagu 3 dni...Durne co ?

8

Odp: TheBat Voyager 3.6 - limit aktywacji ?

Troche nie na temat, ale Vista pod tym wzgledem bedzie jeszcze "lepsza" w pelnej wersji (nie OEM) bedzie mozliwa tylko jedna zmiana komputerka :-)
Z XP (OEM) mialem podobny problem po zmianie konfiguracji Biosu na legalnym kompie w firmie. Naszczescie udalo sie aktywowac telefonicznie przez hotline w Microsofte.

9

Odp: TheBat Voyager 3.6 - limit aktywacji ?

license.txt

The program is "try-before-you-buy" software.
(...)
You are granted a non-exclusive licence to use the program on one computer at a time. The program may not be rented, leased or transferred.
(...)
You may not distribute, copy, emulate, clone, rent, lease and sell the program. Also, you may not  modify, decompile, disassemble, otherwise reverse engineer, or transfer the program, or any subset of the program, except to the extent and for the express purposes authorized by applicable law. Any such unauthorised use shall result in immediate and automatic termination of this licence and may result in criminal or civil prosecution. 
(...)
Installing or using the program signifies acceptance of these terms and conditions of the licence.

If you do not agree with the terms of this licence you must remove the program files from your storage devices and cease to use the program.

10

Odp: TheBat Voyager 3.6 - limit aktywacji ?

marxjo napisał/a:

Co mam teraz zrobic ?

Czekać na odpowiedź RITsów.